Държавно първенство (юноши ст. в.)

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група А
1 Кръг
29-10-2017 14:00 Левски София (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Академик
София, България
3:1 20:25 25:18 25:21 25:19 Подробности
29-10-2017 14:00 ЦСКА (юноши) Пирин (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:23 26:24 25:18 Подробности
29-10-2017 14:00 Славия (юноши) Миньор (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:16 8:25 25:21 25:23 Подробности
2 Кръг
05-11-2017 14:00 Славия (юноши) ЦСКА (юноши) Панайот Пондалов
София, България
1:3 14:25 21:25 25:22 17:25 Подробности
05-11-2017 14:00 Пирин (юноши) Левски София (юноши) Септември
Разлог, България
2:3 Подробности
05-11-2017 14:00 Миньор (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 11:25 14:25 13:25 Подробности
3 Кръг
12-11-2017 14:00 ЦСКА (юноши) Миньор (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:14 25:18 25:18 Подробности
12-11-2017 14:00 Левски София (юноши) Славия (юноши) Арена Исаев
София, България
3:0 25:22 25:23 25:21 Подробности
12-11-2017 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Пирин (юноши) Спортна
Дупница, България
3:2 Подробности
4 Кръг
19-11-2017 14:00 ЦСКА (юноши) Левски София (юноши) Васил Симов
София, България
3:2 25:18 22:25 25:14 20:25 15:11 Подробности
19-11-2017 14:00 Миньор (юноши) Пирин (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
3:2 22:25 25:16 15:25 25:19 15:11 Подробности
22-11-2017 15:00 Славия (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Панайот Пондалов
София, България
1:3 Подробности
5 Кръг
26-11-2017 14:00 Пирин (юноши) Славия (юноши) Септември
Разлог, България
3:1 Подробности
26-11-2017 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) ЦСКА (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:13 25:21 25:19 Подробности
26-11-2017 14:00 Левски София (юноши) Миньор (юноши) Арена Исаев
София, България
3:0 25:16 25:20 25:9 Подробности
6 Кръг
28-01-2018 14:00 Миньор (юноши) Славия (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 18:25 19:25 18:25 Подробности
28-01-2018 14:00 Пирин (юноши) ЦСКА (юноши) Септември
Разлог, България
3:2 23:25 25:23 12:25 25:20 16:14 Подробности
28-01-2018 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Левски София (юноши) Спортна
Дупница, България
3:2 21:25 22:25 25:23 25:19 15:6 Подробности
7 Кръг
04-02-2018 14:00 Левски София (юноши) Пирин (юноши) Арена Исаев
София, България
1:3 Подробности
04-02-2018 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Миньор (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:15 25:15 25:15 Подробности
04-02-2018 15:00 ЦСКА (юноши) Славия (юноши) Васил Симов
София, България
3:1 25:18 23:25 25:14 25:17 Подробности
8 Кръг
11-02-2018 14:00 Миньор (юноши) ЦСКА (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 12:25 12:25 18:25 Подробности
11-02-2018 14:00 Пирин (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Септември
Разлог, България
2:3 Подробности
11-02-2018 16:00 Славия (юноши) Левски София (юноши) Панайот Пондалов
София, България
0:3 24:26 15:25 22:25 Подробности
9 Кръг
18-02-2018 14:00 Левски София (юноши) ЦСКА (юноши) Арена Исаев
София, България
1:3 Подробности
18-02-2018 14:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Славия (юноши) Спортна
Дупница, България
3:0 25:18 25:17 25:22 Подробности
18-02-2018 14:00 Пирин (юноши) Миньор (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
10 Кръг
25-02-2018 14:00 Миньор (юноши) Левски София (юноши) Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 19:25 18:25 21:25 Подробности
25-02-2018 16:00 Славия (юноши) Пирин (юноши) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:22 25:16 25:20 Подробности
25-02-2018 16:00 ЦСКА (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Васил Симов
София, България
3:2 18:25 28:26 25:21 21:25 18:16 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (юноши) 10 8 2 26:13 2.0000 798:690 1.1565 23
2 Марек Юнион-Ивкони (юноши) 10 8 2 27:13 2.0769 604:496 1.2177 22
3 Левски София (юноши) 10 6 4 24:15 1.6000 587:528 1.1117 19
4 Пирин (юноши) 10 4 6 20:22 0.9091 320:360 0.8889 15
5 Славия (юноши) 10 3 7 13:22 0.5909 568:619 0.9176 9
6 Миньор (юноши) 10 1 9 4:29 0.1379 520:704 0.7386 2




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група В
1 Кръг
18-10-2017 14:00 Виктория Волей (юноши) Строител (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:16 25:15 25:11 Подробности
22-10-2017 14:00 Хебър (юноши) Металик Волей (юноши) Хебър
Пазарджик, България
3:0 Подробности
22-10-2017 14:00 Родопа (юноши) Пан - Волей (юноши) Спортна зала
Смолян, България
1:3 26:24 23:25 21:25 19:25 Подробности
2 Кръг
29-10-2017 14:00 Виктория Волей (юноши) Родопа (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:19 25:8 25:16 Подробности
29-10-2017 14:00 Пан - Волей (юноши) Хебър (юноши) Арена Асарел
Панагюрище, България
3:1 25:15 25:17 26:28 25:22 Подробности
29-10-2017 14:00 Строител (юноши) Металик Волей (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
3:0 25:14 27:25 25:13 Подробности
3 Кръг
05-11-2017 14:00 Родопа (юноши) Строител (юноши) Спортна зала
Смолян, България
3:2 25:20 17:25 25:19 24:26 15:8 Подробности
05-11-2017 14:00 Хебър (юноши) Виктория Волей (юноши) Хебър
Пазарджик, България
1:3 Подробности
09-11-2017 17:00 Металик Волей (юноши) Пан - Волей (юноши) Спортна зала "Сопот"
Сопот, България
2:3 19:25 27:29 25:20 25:18 7:15 Подробности
4 Кръг
19-11-2017 14:00 Хебър (юноши) Родопа (юноши) Хебър
Пазарджик, България
1:3 Подробности
19-11-2017 14:00 Виктория Волей (юноши) Металик Волей (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:13 25:23 25:11 Подробности
19-11-2017 14:00 Строител (юноши) Пан - Волей (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
3:2 22:25 25:15 27:25 18:25 8:15 Подробности
5 Кръг
26-11-2017 14:00 Пан - Волей (юноши) Виктория Волей (юноши) Арена Асарел
Панагюрище, България
0:3 13:25 18:25 16:25 Подробности
26-11-2017 14:00 Металик Волей (юноши) Родопа (юноши) Спортна зала "Сопот"
Сопот, България
0:3 Подробности
26-11-2017 14:00 Хебър (юноши) Строител (юноши) Хебър
Пазарджик, България
1:3 25:21 20:25 21:25 16:25 Подробности
6 Кръг
28-01-2018 14:00 Металик Волей (юноши) Хебър (юноши) Хебър
Пазарджик, България
0:3 22:25 18:25 17:25 Подробности
28-01-2018 17:30 Строител (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
0:3 16:25 14:25 19:25 Подробности
7 Кръг
03-02-2018 16:00 Родопа (юноши) Виктория Волей (юноши) Спортна зала
Смолян, България
1:3 20:25 20:25 26:24 12:25 Подробности
04-02-2018 14:00 Хебър (юноши) Пан - Волей (юноши) Хебър
Пазарджик, България
3:0 27:25 25:23 25:18 Подробности
04-02-2018 14:00 Металик Волей (юноши) Строител (юноши) Спортна зала "Сопот"
Сопот, България
0:3 21:25 18:25 9:25 Подробности
8 Кръг
11-02-2018 14:00 Строител (юноши) Родопа (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
3:0 25:23 30:28 25:14 Подробности
11-02-2018 14:00 Виктория Волей (юноши) Хебър (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:14 25:11 25:20 Подробности
11-02-2018 14:00 Пан - Волей (юноши) Металик Волей (юноши) Арена Асарел
Панагюрище, България
3:0 25:17 25:18 25:13 Подробности
9 Кръг
18-02-2018 14:00 Пан - Волей (юноши) Строител (юноши) Арена Асарел
Панагюрище, България
0:3 16:25 23:25 16:25 Подробности
18-02-2018 14:00 Хебър (юноши) Родопа (юноши) Хебър
Пазарджик, България
1:3 Подробности
18-02-2018 14:00 Виктория Волей (юноши) Металик Волей (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:13 25:14 25:21 Подробности
6 Кръг
22-02-2018 14:30 Пан - Волей (юноши) Родопа (юноши) Арена Асарел
Панагюрище, България
3:0 25:18 25:10 25:18 Подробности
10 Кръг
25-02-2018 14:00 Виктория Волей (юноши) Пан - Волей (юноши) Яворов
Пловдив, България
3:0 25:19 25:16 25:23 Подробности
25-02-2018 14:00 Родопа (юноши) Металик Волей (юноши) Спортна зала
Смолян, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
25-02-2018 14:00 Строител (юноши) Хебър (юноши) Спортна зала "Строител"
Пловдив, България
3:0 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Виктория Волей (юноши) 10 10 0 30:2 15.0000 699:457 1.5295 30
2 Строител (юноши) 10 7 3 23:12 1.9167 692:663 1.0437 21
3 Пан - Волей (юноши) 10 5 5 17:19 0.8947 788:770 1.0234 15
4 Родопа (юноши) 10 5 5 17:19 0.8947 502:526 0.9544 14
5 Хебър (юноши) 10 3 7 14:21 0.6667 361:395 0.9139 9
6 Металик Волей (юноши) 10 0 10 2:30 0.0667 403:634 0.6356 1




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Е
1 Кръг
15-10-2017 14:00 Ботев Враца (юноши) Павликени (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
3:0 Подробности
15-10-2017 14:00 Изгрев (юноши) Монтана (юноши) Изгрев
Ябланица, България
3:1 Подробности
15-10-2017 14:00 Тетевен (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 Подробности
2 Кръг
22-10-2017 14:00 Монтана (юноши) Ботев Враца (юноши) Огоста
Монтана, България
3:2 25:20 30:28 17:25 22:25 15:12 Подробности
22-10-2017 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Изгрев (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:2 Подробности
22-10-2017 14:00 Град (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала
Белоградчик, България
0:3 23:25 13:25 18:25 Подробности
3 Кръг
29-10-2017 14:00 Павликени (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
1:3 25:21 13:25 11:25 15:25 Подробности
29-10-2017 14:00 Ботев Враца (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
0:3 24:26 20:25 21:25 Подробности
29-10-2017 14:00 Изгрев (юноши) Град (юноши) Изгрев
Ябланица, България
3:0 Подробности
4 Кръг
12-11-2017 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Павликени (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:1 25:10 25:18 25:27 25:21 Подробности
12-11-2017 14:00 Град (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
0:3 17:25 13:25 20:25 Подробности
12-11-2017 14:00 Тетевен (юноши) Изгрев (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
1:3 Подробности
5 Кръг
19-11-2017 14:00 Монтана (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Огоста
Монтана, България
3:0 Подробности
19-11-2017 14:00 Павликени (юноши) Град (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
3:1 Подробности
19-11-2017 14:00 Ботев Враца (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
3:1 18:25 25:16 25:21 25:18 Подробности
6 Кръг
26-11-2017 14:00 Град (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
0:3 Подробности
26-11-2017 14:00 Тетевен (юноши) Павликени (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 26:24 26:28 25:21 25:20 Подробности
26-11-2017 14:00 Изгрев (юноши) Ботев Враца (юноши) Изгрев
Ябланица, България
2:3 25:27 25:22 25:20 22:25 11:15 Подробности
7 Кръг
03-12-2017 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Град (юноши) 3:0 25:11 25:22 27:25 Подробности
03-12-2017 14:00 Монтана (юноши) Тетевен (юноши) 3:0 25:10 25:23 25:17 Подробности
03-12-2017 14:00 Павликени (юноши) Изгрев (юноши) 0:3 23:25 14:25 16:25 Подробности
8 Кръг
21-01-2018 14:00 Монтана (юноши) Изгрев (юноши) Младост
Монтана, България
3:1 25:19 25:19 21:25 25:21 Подробности
21-01-2018 14:00 Павликени (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
0:3 18:25 18:25 22:25 Подробности
21-01-2018 15:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:0 26:24 28:26 25:19 Подробности
9 Кръг
28-01-2018 14:00 Изгрев (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Изгрев
Ябланица, България
3:1 18:25 25:14 25:20 25:16 Подробности
28-01-2018 14:00 Ботев Враца (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
1:3 Подробности
28-01-2018 15:00 Тетевен (юноши) Град (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:0 25:15 25:17 25:22 Подробности
10 Кръг
03-02-2018 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
0:3 19:25 18:25 23:25 Подробности
04-02-2018 14:00 Монтана (юноши) Павликени (юноши) Младост
Монтана, България
3:0 25:14 25:17 25:18 Подробности
10-02-2018 14:00 Град (юноши) Изгрев (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
1:3 23:25 25:20 17:25 23:25 Подробности
11 Кръг
11-02-2018 14:00 Павликени (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
0:3 19:25 18:25 17:25 Подробности
11-02-2018 14:00 Ботев Враца (юноши) Град (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
3:0 25:23 25:12 25:23 Подробности
11-02-2018 14:00 Изгрев (юноши) Тетевен (юноши) Изгрев
Ябланица, България
3:1 25:19 23:25 25:19 25:20 Подробности
12 Кръг
18-02-2018 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
1:3 23:25 25:14 21:25 24:26 Подробности
18-02-2018 14:00 Град (юноши) Павликени (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
2:3 24:26 25:21 20:25 25:15 10:15 Подробности
18-02-2018 14:00 Тетевен (юноши) Ботев Враца (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
1:3 25:27 19:25 25:21 11:25 Подробности
13 Кръг
25-02-2018 14:00 Монтана (юноши) Град (юноши) Младост
Монтана, България
3:0 Подробности
25-02-2018 14:00 Павликени (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
0:3 11:25 21:25 22:25 Подробности
25-02-2018 14:00 Ботев Враца (юноши) Изгрев (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
3:1 Подробности
14 Кръг
04-03-2018 14:00 Град (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Спортна зала
Белоградчик, България
0:3 17:25 17:25 19:25 Подробности
04-03-2018 14:00 Тетевен (юноши) Монтана (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 20:25 15:25 12:25 Подробности
04-03-2018 14:00 Изгрев (юноши) Павликени (юноши) Изгрев
Ябланица, България
3:1 21:25 25:21 25:21 25:18 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Е
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Монтана (юноши) 12 11 1 34:9 3.7778 616:497 1.2394 32
2 Ботев Враца (юноши) 12 9 3 30:14 2.1429 775:679 1.1414 27
3 Изгрев (юноши) 12 8 4 30:18 1.6667 649:589 1.1019 26
4 Локомотив Червен бряг (юноши) 12 7 5 24:18 1.3333 710:633 1.1216 20
5 Тетевен (юноши) 12 5 7 19:23 0.8261 736:773 0.9521 15
6 Павликени (юноши) 12 2 10 10:33 0.3030 688:873 0.7881 5
7 Град (юноши) 12 0 12 4:36 0.1111 519:649 0.7997 1




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Д - 1
1 Кръг
22-10-2017 14:00 Попово 09 (юноши) Черно море (юноши) Тодор Янев
Попово, България
0:3 19:25 22:25 17:25 Подробности
22-10-2017 14:00 Хан Аспарух (юноши) Добруджа 07 (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
0:3 10:25 19:25 16:25 Подробности
2 Кръг
29-10-2017 14:00 Черно море (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:14 25:19 25:22 Подробности
29-10-2017 14:00 Добруджа 07 (юноши) Дунав (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:5 25:21 25:17 Подробности
29-10-2017 14:00 Попово 09 (юноши) Хан Аспарух (юноши) Тодор Янев
Попово, България
3:0 25:14 25:10 26:24 Подробности
1 Кръг
01-11-2017 14:00 Дунав (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Дунав
Русе, България
3:2 Подробности
3 Кръг
12-11-2017 14:00 Хан Аспарух (юноши) Дунав (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
0:3 20:25 20:25 23:25 Подробности
12-11-2017 14:00 Попово 09 (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Тодор Янев
Попово, България
1:3 25:18 19:25 10:25 16:25 Подробности
12-11-2017 14:00 Черно море (юноши) Добруджа 07 (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:21 25:23 25:18 Подробности
4 Кръг
19-11-2017 14:00 Хан Аспарух (юноши) Черно море (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
0:3 18:25 18:25 21:25 Подробности
19-11-2017 14:00 Дунав (юноши) Попово 09 (юноши) Дунав
Русе, България
3:2 21:25 25:21 23:25 25:16 15:13 Подробности
19-11-2017 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Добруджа 07 (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 21:25 20:25 22:25 Подробности
5 Кръг
26-11-2017 14:00 Дунав (юноши) Черно море (юноши) Дунав
Русе, България
0:3 18:25 18:25 16:25 Подробности
26-11-2017 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Хан Аспарух (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:19 25:21 25:16 Подробности
26-11-2017 14:00 Добруджа 07 (юноши) Попово 09 (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:12 25:14 25:16 Подробности
6 Кръг
21-01-2018 14:00 Черно море (юноши) Попово 09 (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:14 25:13 25:18 Подробности
21-01-2018 14:00 Добруджа 07 (юноши) Хан Аспарух (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:14 25:14 25:21 Подробности
21-01-2018 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Дунав (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
2:3 25:23 21:25 25:23 23:25 6:15 Подробности
7 Кръг
28-01-2018 14:00 Хан Аспарух (юноши) Попово 09 (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
2:3 17:25 25:20 22:25 17:25 11:15 Подробности
28-01-2018 14:00 Дунав (юноши) Добруджа 07 (юноши) Дунав
Русе, България
2:3 25:22 20:25 25:23 18:25 10:15 Подробности
28-01-2018 16:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Черно море (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 11:25 22:25 19:25 Подробности
8 Кръг
04-02-2018 16:00 Дунав (юноши) Хан Аспарух (юноши) Дунав
Русе, България
3:0 25:10 25:14 25:11 Подробности
06-02-2018 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Попово 09 (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:11 25:18 25:18 Подробности
06-02-2018 14:00 Добруджа 07 (юноши) Черно море (юноши) Добротица
Добрич, България
0:3 20:25 20:25 27:29 Подробности
9 Кръг
11-02-2018 14:00 Черно море (юноши) Хан Аспарух (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:18 25:20 25:14 Подробности
11-02-2018 14:00 Попово 09 (юноши) Дунав (юноши) Тодор Янев
Попово, България
0:3 14:25 19:25 18:25 Подробности
11-02-2018 14:00 Добруджа 07 (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:15 25:18 25:20 Подробности
10 Кръг
18-02-2018 14:00 Попово 09 (юноши) Добруджа 07 (юноши) Тодор Янев
Попово, България
0:3 20:25 14:25 13:25 Подробности
18-02-2018 14:00 Хан Аспарух (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
3:2 22:25 25:17 25:23 20:25 15:7 Подробности
18-02-2018 14:00 Черно море (юноши) Дунав (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:1 25:19 25:22 26:28 25:19 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Д - 1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Черно море (юноши) 10 10 0 30:1 30.0000 780:588 1.3265 30
2 Добруджа 07 (юноши) 10 8 2 24:8 3.0000 764:594 1.2862 23
3 Дунав (юноши) 10 6 4 21:18 1.1667 726:710 1.0225 16
4 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) 10 3 7 15:22 0.6818 663:691 0.9595 12
5 Попово 09 (юноши) 10 2 8 9:26 0.3462 646:792 0.8157 6
6 Хан Аспарух (юноши) 10 1 9 5:29 0.1724 604:808 0.7475 3




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Г
5 Кръг
25-11-2017 18:00 Берое 2016 (юноши) Сливен Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:1 Подробности
26-11-2017 10:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Дея спорт (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
1 Кръг
28-11-2017 10:00 Берое 2016 (юноши) Дея спорт (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
28-11-2017 12:30 Арда (юноши) Сливен Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
2 Кръг
28-11-2017 15:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Берое 2016 (юноши) Арпезос
Кърджали, България
2:3 Подробности
28-11-2017 16:30 Дея спорт (юноши) Арда (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности
3 Кръг
29-11-2017 09:30 Сливен Волей (юноши) Дея спорт (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:1 Подробности
29-11-2017 11:00 Арда (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности
4 Кръг
29-11-2017 14:30 Нефтохимик 2010 (юноши) Сливен Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
29-11-2017 16:00 Берое 2016 (юноши) Арда (юноши) Арпезос
Кърджали, България
1:3 Подробности
7 Кръг
31-01-2018 14:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Дея спорт (юноши) Младост
Бургас, България
3:0 25:16 25:17 25:15 Подробности
6 Кръг
04-02-2018 10:30 Берое 2016 (юноши) Дея спорт (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 Подробности
04-02-2018 12:00 Арда (юноши) Сливен Волей (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 Подробности
7 Кръг
04-02-2018 16:00 Берое 2016 (юноши) Сливен Волей (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 Подробности
10 Кръг
04-02-2018 17:30 Дея спорт (юноши) Арда (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 Подробности
8 Кръг
05-02-2018 11:00 Арда (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
1:3 Подробности
9 Кръг
05-02-2018 16:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Сливен Волей (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 Подробности
05-02-2018 17:30 Берое 2016 (юноши) Арда (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 Подробности
8 Кръг
05-02-2018 9:30 Сливен Волей (юноши) Дея спорт (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 Подробности
10 Кръг
06-02-2018 10:30 Нефтохимик 2010 (юноши) Берое 2016 (юноши) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Г
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Нефтохимик 2010 (юноши) 8 6 2 20:7 2.8571 75:48 1.5625 19
2 Арда (юноши) 8 6 2 19:7 2.7143 0:0 18
3 Берое 2016 (юноши) 8 6 2 19:9 2.1111 0:0 17
4 Дея спорт (юноши) 8 1 7 4:21 0.1905 48:75 0.6400 3
5 Сливен Волей (юноши) 8 1 7 4:22 0.1818 0:0 3




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Б - 1
1 Кръг
05-11-2017 14:00 Септември Про Синема (юноши) Етрополе (юноши) Септември
София, България
0:3 22:25 21:25 24:26 Подробности
05-11-2017 14:00 СУ (юноши) Пирдоп (юноши) Биологически Факултет
София
3:0 Подробности
2 Кръг
12-11-2017 14:00 СУ (юноши) Септември Про Синема (юноши) Биологически Факултет
София
3:0 25:17 25:18 28:26 Подробности
12-11-2017 14:00 Пирдоп (юноши) Етрополе (юноши) Спортна зала
Пирдоп, България
0:3 18:25 14:25 12:25 Подробности
3 Кръг
19-11-2017 14:00 Етрополе (юноши) СУ (юноши) Чавдар
Етрополе, България
3:0 Подробности
19-11-2017 14:00 Септември Про Синема (юноши) Пирдоп (юноши) Септември
София, България
3:1 Подробности
4 Кръг
04-02-2018 14:00 Пирдоп (юноши) СУ (юноши) Спортна зала
Пирдоп, България
0:3 17:25 15:25 14:25 Подробности
04-02-2018 14:00 Етрополе (юноши) Септември Про Синема (юноши) Чавдар
Етрополе, България
3:1 25:13 18:25 25:19 25:15 Подробности
5 Кръг
09-02-2018 15:00 Етрополе (юноши) Пирдоп (юноши) Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:15 25:17 25:17 Подробности
11-02-2018 14:00 Септември Про Синема (юноши) СУ (юноши) Септември
София, България
0:3 23:25 19:25 16:25 Подробности
6 Кръг
18-02-2018 14:00 СУ (юноши) Етрополе (юноши) Биологически Факултет
София
3:0 Подробности
18-02-2018 14:00 Пирдоп (юноши) Септември Про Синема (юноши) Спортна зала
Пирдоп, България
0:3 15:25 20:25 23:25 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Б - 1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 СУ (юноши) 6 5 1 15:3 5.0000 228:165 1.3818 15
2 Етрополе (юноши) 6 5 1 15:4 3.7500 319:232 1.3750 15
3 Септември Про Синема (юноши) 6 2 4 7:13 0.5385 333:380 0.8763 6
4 Пирдоп (юноши) 6 0 6 1:18 0.0556 197:300 0.6567 0




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Б - 2
1 Кръг
03-12-2017 10:00 Благоевград (юноши) Велбъжд (юноши) Подробности
2 Кръг
03-12-2017 13:00 Ботев Ихтиман (юноши) Благоевград (юноши) Подробности
3 Кръг
03-12-2017 16:00 Велбъжд (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) Подробности
4 Кръг
04-02-2018 10:00 Велбъжд (юноши) Благоевград (юноши) Скаптопара
Благоевград, България
Подробности
5 Кръг
04-02-2018 13:00 Благоевград (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) Скаптопара
Благоевград, България
Подробности
6 Кръг
04-02-2018 16:00 Ботев Ихтиман (юноши) Велбъжд (юноши) Скаптопара
Благоевград, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Б - 2
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Д - 2
1 Кръг
17-11-2017 14:00 Торо Волей (юноши) Перун (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
1:3 Подробности
17-11-2017 16:00 Велики Преслав (юноши) Черноморец Бяла (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
1:3 Подробности
2 Кръг
18-11-2017 09:30 Перун (юноши) Велики Преслав (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
3:0 Подробности
18-11-2017 11:30 Черноломец 98 (юноши) Торо Волей (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
3:0 Подробности
3 Кръг
18-11-2017 14:30 Велики Преслав (юноши) Черноломец 98 (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
0:3 Подробности
18-11-2017 16:30 Черноморец Бяла (юноши) Перун (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
1:3 Подробности
4 Кръг
19-11-2017 09:30 Черноломец 98 (юноши) Черноморец Бяла (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
3:0 Подробности
19-11-2017 11:30 Торо Волей (юноши) Велики Преслав (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
3:0 Подробности
5 Кръг
19-11-2017 14:30 Перун (юноши) Черноломец 98 (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
3:0 Подробности
19-11-2017 16:00 Черноморец Бяла (юноши) Торо Волей (юноши) НСБ Спортпалас
Варна, България
0:3 Подробности
6 Кръг
Перун (юноши) Торо Волей (юноши) Подробности
Черноморец Бяла (юноши) Велики Преслав (юноши) Подробности
7 Кръг
Торо Волей (юноши) Черноломец 98 (юноши) Подробности
Велики Преслав (юноши) Перун (юноши) Подробности
8 Кръг
Перун (юноши) Черноморец Бяла (юноши) Подробности
Черноломец 98 (юноши) Велики Преслав (юноши) Подробности
9 Кръг
Велики Преслав (юноши) Торо Волей (юноши) Подробности
Черноморец Бяла (юноши) Черноломец 98 (юноши) Подробности
10 Кръг
Черноломец 98 (юноши) Перун (юноши) Подробности
Торо Волей (юноши) Черноморец Бяла (юноши) Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Д - 2
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Перун (юноши) 4 4 0 12:2 6.0000 0:0 12
2 Черноломец 98 (юноши) 4 3 1 9:3 3.0000 0:0 9
3 Торо Волей (юноши) 4 2 2 7:6 1.1667 0:0 6
4 Черноморец Бяла (юноши) 4 1 3 4:10 0.4000 0:0 3
5 Велики Преслав (юноши) 4 0 4 1:12 0.0833 0:0 0




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Група Б - финален турнир
1 Кръг
25-02-2018 10:00 Ботев Ихтиман (юноши) СУ (юноши) Подробности
25-02-2018 11:30 Етрополе (юноши) Благоевград (юноши) Подробности
2 Кръг
25-02-2018 16:00 СУ (юноши) Благоевград (юноши) Подробности
25-02-2018 17:30 Ботев Ихтиман (юноши) Етрополе (юноши) Подробности
3 Кръг
26-02-2018 10:00 Етрополе (юноши) СУ (юноши) Подробности
26-02-2018 11:30 Благоевград (юноши) Ботев Ихтиман (юноши) Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Група Б - финален турнир
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Квалификационен турнир Група И
1 Кръг
24-03-2018 16:00 Монтана (юноши) Благоевград (юноши) УСШ
Добрич, България
1:3 Подробности
2 Кръг
25-03-2018 10:00 Добруджа 07 (юноши) Монтана (юноши) УСШ
Добрич, България
3:0 Подробности
3 Кръг
25-03-2018 15:00 Благоевград (юноши) Добруджа 07 (юноши) УСШ
Добрич, България
0:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Квалификационен турнир Група И
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Добруджа 07 (юноши) 2 2 0 6:0 0:0 6
2 Благоевград (юноши) 2 1 1 3:4 0.7500 0:0 3
3 Монтана (юноши) 2 0 2 1:6 0.1667 0:0 0




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Квалификационен турнир Група З
1 Кръг
24-03-2018 15:00 Дунав (юноши) Строител (юноши) Дунав
Русе, България
3:0 Подробности
24-03-2018 16:30 СУ (юноши) Славия (юноши) Дунав
Русе, България
1:3 Подробности
2 Кръг
25-03-2018 09:30 Строител (юноши) Славия (юноши) Дунав
Русе, България
3:0 Подробности
25-03-2018 11:00 Дунав (юноши) СУ (юноши) Дунав
Русе, България
3:0 Подробности
3 Кръг
25-03-2018 14:30 СУ (юноши) Строител (юноши) Дунав
Русе, България
2:3 Подробности
25-03-2018 16:00 Славия (юноши) Дунав (юноши) Дунав
Русе, България
3:1 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Квалификационен турнир Група З
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Дунав (юноши) 3 2 1 7:3 2.3333 0:0 6
2 Славия (юноши) 3 2 1 6:5 1.2000 0:0 6
3 Строител (юноши) 3 2 1 6:5 1.2000 0:0 5
4 СУ (юноши) 3 0 3 3:9 0.3333 0:0 1




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Квалификационен турнир Група Ж
1 Кръг
24-03-2018 15:30 Пирин (юноши) Ботев Враца (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
24-03-2018 17:00 Пан - Волей (юноши) Арда (юноши) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности
2 Кръг
25-03-2018 09:30 Ботев Враца (юноши) Арда (юноши) Септември
Разлог, България
0:3 Подробности
25-03-2018 11:00 Пирин (юноши) Пан - Волей (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
3 Кръг
25-03-2018 14:30 Пан - Волей (юноши) Ботев Враца (юноши) Септември
Разлог, България
3:0 Подробности
25-03-2018 16:00 Арда (юноши) Пирин (юноши) Септември
Разлог, България
3:2 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Квалификационен турнир Група Ж
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Арда (юноши) 3 3 0 9:2 4.5000 0:0 8
2 Пирин (юноши) 3 2 1 8:3 2.6667 0:0 7
3 Пан - Волей (юноши) 3 1 2 3:6 0.5000 0:0 3
4 Ботев Враца (юноши) 3 0 3 0:9 0.0000 0:0 0




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Допълнителен квалификационен турнир
1 Кръг
01-05-2018 16:00 Дунав (юноши) Добруджа 07 (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности
2 Кръг
02-05-2018 10:00 Арда (юноши) Дунав (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
02-05-2018 12:00 Добруджа 07 (юноши) Арда (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Допълнителен квалификационен турнир
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Арда (юноши) 2 2 0 6:0 0:0 6
2 Добруджа 07 (юноши) 2 1 1 3:3 1.0000 0:0 3
3 Дунав (юноши) 2 0 2 0:6 0.0000 0:0 0




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Държавни финали - Група А
1 Кръг
09-05-2018 11:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Черно море (юноши) Васил Симов
София, България
2:3 22:25 17:25 25:21 25:22 13:15 Подробности
09-05-2018 15:00 Добруджа 07 (юноши) Виктория Волей (юноши) Васил Симов
София, България
0:3 22:25 15:25 15:25 Подробности
2 Кръг
10-05-2018 13:00 Черно море (юноши) Виктория Волей (юноши) Васил Симов
София, България
3:1 25:21 25:19 17:25 25:19 Подробности
10-05-2018 15:00 Марек Юнион-Ивкони (юноши) Добруджа 07 (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:17 25:18 25:13 Подробности
3 Кръг
11-05-2018 11:00 Добруджа 07 (юноши) Черно море (юноши) Васил Симов
София, България
2:3 25:17 25:16 23:25 19:25 10:15 Подробности
11-05-2018 15:00 Виктория Волей (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Васил Симов
София, България
2:3 25:22 25:27 25:15 11:25 6:15 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Държавни финали - Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Черно море (юноши) 3 3 0 9:5 1.8000 298:288 1.0347 7
2 Марек Юнион-Ивкони (юноши) 3 2 1 8:5 1.6000 281:248 1.1331 6
3 Виктория Волей (юноши) 3 1 2 6:6 1.0000 251:248 1.0121 4
4 Добруджа 07 (юноши) 3 0 3 2:9 0.2222 202:248 0.8145 1




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Държавни финали - Група Б
1 Кръг
09-05-2018 13:00 Левски (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:18 25:12 Подробности
09-05-2018 17:00 ЦСКА (юноши) Арда (юноши) Васил Симов
София, България
3:2 20:25 25:17 21:25 25:17 15:10 Подробности
2 Кръг
10-05-2018 11:00 Арда (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Васил Симов
София, България
0:3 20:25 18:25 21:25 Подробности
10-05-2018 17:00 ЦСКА (юноши) Левски (юноши) Васил Симов
София, България
3:1 23:25 25:14 25:16 28:26 Подробности
3 Кръг
11-05-2018 13:00 Левски (юноши) Арда (юноши) Васил Симов
София, България
0:3 16:25 19:25 13:25 Подробности
11-05-2018 17:00 Нефтохимик 2010 (юноши) ЦСКА (юноши) Васил Симов
София, България
3:2 22:25 27:29 25:18 25:20 15:8 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Държавни финали - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (юноши) 3 2 1 8:6 1.3333 307:289 1.0623 6
2 Нефтохимик 2010 (юноши) 3 2 1 6:5 1.2000 238:234 1.0171 5
3 Арда (юноши) 3 1 2 5:6 0.8333 228:229 0.9956 4
4 Левски (юноши) 3 1 2 4:6 0.6667 204:225 0.9067 3




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Мач за седмо място
1 Кръг
12-05-2018 10:00 Левски София (юноши) Добруджа 07 (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:17 26:24 25:23 Подробности




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Мач за пето място
1 Кръг
12-05-2018 12:00 Арда (юноши) Виктория Волей (юноши) Васил Симов
София, България
3:1 25:23 25:15 23:25 25:14 Подробности




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Мач за трето място
1 Кръг
13-05-2018 15:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Васил Симов
София, България
3:2 25:23 17:25 20:25 25:21 15:13 Подробности




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Полуфинали
1 Кръг
12-05-2018 14:00 Черно море (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Васил Симов
София, България
3:1 25:22 25:19 23:25 25:22 Подробности
12-05-2018 16:00 ЦСКА (юноши) Марек Юнион-Ивкони (юноши) Васил Симов
София, България
3:0 25:17 25:20 25:18 Подробности




Държавно първенство (юноши ст. в.) | Финал
1 Кръг
13-05-2018 17:00 Черно море (юноши) ЦСКА (юноши) Васил Симов
София, България
3:2 16:25 25:22 25:17 19:25 15:9 Подробности


Календар
Ноември 2018
Други новини