Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Е
1 Кръг
15-10-2017 14:00 Ботев Враца (юноши) Павликени (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
3:0 Подробности
15-10-2017 14:00 Изгрев (юноши) Монтана (юноши) Изгрев
Ябланица, България
3:1 Подробности
15-10-2017 14:00 Тетевен (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 Подробности
2 Кръг
22-10-2017 14:00 Монтана (юноши) Ботев Враца (юноши) Огоста
Монтана, България
3:2 25:20 30:28 17:25 22:25 15:12 Подробности
22-10-2017 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Изгрев (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:2 Подробности
22-10-2017 14:00 Град (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала
Белоградчик, България
0:3 23:25 13:25 18:25 Подробности
3 Кръг
29-10-2017 14:00 Павликени (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
1:3 25:21 13:25 11:25 15:25 Подробности
29-10-2017 14:00 Ботев Враца (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
0:3 24:26 20:25 21:25 Подробности
29-10-2017 14:00 Изгрев (юноши) Град (юноши) Изгрев
Ябланица, България
3:0 Подробности
4 Кръг
12-11-2017 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Павликени (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:1 25:10 25:18 25:27 25:21 Подробности
12-11-2017 14:00 Град (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
0:3 17:25 13:25 20:25 Подробности
12-11-2017 14:00 Тетевен (юноши) Изгрев (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
1:3 Подробности
5 Кръг
19-11-2017 14:00 Монтана (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Огоста
Монтана, България
3:0 Подробности
19-11-2017 14:00 Павликени (юноши) Град (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
3:1 Подробности
19-11-2017 14:00 Ботев Враца (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
3:1 18:25 25:16 25:21 25:18 Подробности
6 Кръг
26-11-2017 14:00 Град (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
0:3 Подробности
26-11-2017 14:00 Тетевен (юноши) Павликени (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
3:1 26:24 26:28 25:21 25:20 Подробности
26-11-2017 14:00 Изгрев (юноши) Ботев Враца (юноши) Изгрев
Ябланица, България
2:3 25:27 25:22 25:20 22:25 11:15 Подробности
7 Кръг
03-12-2017 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Град (юноши) 3:0 25:11 25:22 27:25 Подробности
03-12-2017 14:00 Монтана (юноши) Тетевен (юноши) 3:0 25:10 25:23 25:17 Подробности
03-12-2017 14:00 Павликени (юноши) Изгрев (юноши) 0:3 23:25 14:25 16:25 Подробности
8 Кръг
21-01-2018 14:00 Монтана (юноши) Изгрев (юноши) Младост
Монтана, България
3:1 25:19 25:19 21:25 25:21 Подробности
21-01-2018 14:00 Павликени (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
0:3 18:25 18:25 22:25 Подробности
21-01-2018 15:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
3:0 26:24 28:26 25:19 Подробности
9 Кръг
28-01-2018 14:00 Изгрев (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Изгрев
Ябланица, България
Подробности
28-01-2018 14:00 Ботев Враца (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
Подробности
28-01-2018 15:00 Тетевен (юноши) Град (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
10 Кръг
03-02-2018 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Ботев Враца (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
Подробности
04-02-2018 14:00 Монтана (юноши) Павликени (юноши) Младост
Монтана, България
Подробности
10-02-2018 14:00 Град (юноши) Изгрев (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
Подробности
11 Кръг
11-02-2018 14:00 Павликени (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
Подробности
11-02-2018 14:00 Ботев Враца (юноши) Град (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
Подробности
11-02-2018 14:00 Изгрев (юноши) Тетевен (юноши) Изгрев
Ябланица, България
Подробности
12 Кръг
18-02-2018 14:00 Локомотив Червен бряг (юноши) Монтана (юноши) Спортна зала
Червен бряг, България
Подробности
18-02-2018 14:00 Град (юноши) Павликени (юноши) Спортна зала "Белоградчик"
Белоградчик, България
Подробности
18-02-2018 14:00 Тетевен (юноши) Ботев Враца (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
13 Кръг
25-02-2018 14:00 Монтана (юноши) Град (юноши) Младост
Монтана, България
Подробности
25-02-2018 14:00 Павликени (юноши) Тетевен (юноши) Спортна зала „ Йордан Петров - Графа”
Павликени, България
Подробности
25-02-2018 14:00 Ботев Враца (юноши) Изгрев (юноши) Спортна зала Враца
Враца, България
Подробности
14 Кръг
04-03-2018 14:00 Град (юноши) Локомотив Червен бряг (юноши) Спортна зала
Белоградчик, България
Подробности
04-03-2018 14:00 Тетевен (юноши) Монтана (юноши) Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
04-03-2018 14:00 Изгрев (юноши) Павликени (юноши) Изгрев
Ябланица, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Е
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Монтана (юноши) 7 6 1 19:7 2.7143 376:308 1.2208 17
2 Ботев Враца (юноши) 7 5 2 17:9 1.8889 527:481 1.0956 15
3 Локомотив Червен бряг (юноши) 7 5 2 16:9 1.7778 332:268 1.2388 14
4 Изгрев (юноши) 7 4 3 17:11 1.5455 267:258 1.0349 14
5 Тетевен (юноши) 7 3 4 11:14 0.7857 376:394 0.9543 9
6 Павликени (юноши) 7 1 6 6:19 0.3158 344:448 0.7679 3
7 Град (юноши) 6 0 6 1:18 0.0556 162:227 0.7137 0


ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини