Държавно първенство (момчета до 15 г.)

Класиране

Държавно първенство (момчета до 15 г.)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Държавно първенство (момчета до 15 г.) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
21-10-2017 10:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 13:25 17:25 16:25 Подробности
21-10-2017 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) СУ (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:10 25:14 25:17 Подробности
21-10-2017 11:30 Славия (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:20 25:16 25:18 Подробности
2 Кръг
28-10-2017 10:00 СУ (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) СУ - Биологически факултет
София, България
3:0 25:19 25:16 25:9 Подробности
28-10-2017 10:00 Славия (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
1:3 25:20 25:23 25:16 25:16 Подробности
28-10-2017 17:00 Люлин (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
0:3 18:25 14:25 19:25 Подробности
3 Кръг
04-11-2017 10:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) СУ (момчета до 15 г.) НСА
София, България
0:3 Подробности
04-11-2017 10:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 19:25 22:25 23:25 Подробности
04-11-2017 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:2 Подробности
4 Кръг
11-11-2017 10:00 Славия (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
0:3 Подробности
11-11-2017 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
11-11-2017 17:00 Люлин (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
3:1 Подробности
5 Кръг
18-11-2017 10:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) НСА
София, България
0:3 Подробности
18-11-2017 10:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 Подробности
6 Кръг
25-11-2017 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) СУ (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
25-11-2017 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:20 25:19 25:12 Подробности
25-11-2017 10:00 Славия (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 Подробности
7 Кръг
02-12-2017 10:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) НСА
София, България
0:3 Подробности
02-12-2017 10:00 СУ (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) СУ - Биологически факултет
София, България
2:3 14:25 25:21 26:24 21:25 16:18 Подробности
02-12-2017 11:00 Люлин (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
2:3 Подробности
8 Кръг
13-01-2018 10:00 СУ (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) СУ - Биологически факултет
София, България
0:3 Подробности
9 Кръг
20-01-2018 10:00 Славия (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
1:3 Подробности
20-01-2018 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:15 25:23 25:15 Подробности
20-01-2018 10:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) СУ (момчета до 15 г.) Септември
София, България
0:3 14:25 16:25 16:25 Подробности
10 Кръг
27-01-2018 10:00 СУ (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) СУ - Биологически факултет
София, България
Подробности
27-01-2018 10:00 ЦСКА (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
Подробности
27-01-2018 11:00 Люлин (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
Подробности
11 Кръг
03-02-2018 10:00 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) НСА
София, България
Подробности
03-02-2018 10:00 Левски София (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
Подробности
03-02-2018 10:00 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) Септември
София, България
Подробности
5 Кръг
СУ (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) СУ - Биологически факултет
София, България
Подробности
8 Кръг
Люлин (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
Подробности
ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) НСА
София, България
Подробности
12 Кръг
Люлин (момчета до 15 г.) СУ (момчета до 15 г.) 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"
София, България
Подробности
ЦСКА (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
Подробности
Славия (момчета до 15 г.) Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
13 Кръг
СУ (момчета до 15 г.) ЦСКА (момчета до 15 г.) СУ - Биологически факултет
София, България
Подробности
ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Славия (момчета до 15 г.) НСА
София, България
Подробности
Септември Про Синема (момчета до 15 г.) Левски София (момчета до 15 г.) Септември
София, България
Подробности
14 Кръг
ЦСКА (момчета до 15 г.) Люлин (момчета до 15 г.) Васил Симов
София, България
Подробности
Славия (момчета до 15 г.) СУ (момчета до 15 г.) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
Левски София (момчета до 15 г.) ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) Арена Исаев
София, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (момчета до 15 г.) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (момчета до 15 г.) 8 8 0 24:2 12.0000 300:196 1.5306 23
2 ЦСКА (момчета до 15 г.) 7 6 1 20:7 2.8571 75:100 0.7500 18
3 Славия (момчета до 15 г.) 7 4 3 14:12 1.1667 288:231 1.2468 11
4 СУ (момчета до 15 г.) 7 3 4 11:12 0.9167 293:278 1.0540 10
5 Люлин (момчета до 15 г.) 6 2 4 8:13 0.6154 233:289 0.8062 7
6 ВА Стойчев-Казийски (момчета до 15 г.) 6 1 5 5:15 0.3333 75:46 1.6304 3
7 Септември Про Синема (момчета до 15 г.) 7 0 7 0:21 0.0000 251:375 0.6693 0


ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини