Държавно първенство (юноши мл. в.)

Класиране

Държавно първенство (юноши мл. в.)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Държавно първенство (юноши мл. в.) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
21-10-2017 11:00 Левски София (юноши мл. в.) СУ (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
1:3 25:27 20:25 25:22 16:25 Подробности
21-10-2017 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Септември
София, България
1:3 15:25 25:20 16:25 17:25 Подробности
2 Кръг
28-10-2017 11:30 Славия (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 26:24 23:25 25:19 25:21 Подробности
28-10-2017 11:30 СУ (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Биологически Факултет
София
3:0 25:13 25:12 25:11 Подробности
3 Кръг
04-11-2017 11:30 Левски София (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
3:1 Подробности
04-11-2017 11:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) СУ (юноши мл. в.) НСА
София, България
1:3 Подробности
4 Кръг
11-11-2017 11:30 Славия (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 Подробности
11-11-2017 11:30 ЦСКА (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
5 Кръг
18-11-2017 11:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) НСА
София, България
0:3 Подробности
18-11-2017 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) Славия (юноши мл. в.) Септември
София, България
0:3 Подробности
6 Кръг
25-11-2017 11:30 ЦСКА (юноши мл. в.) СУ (юноши мл. в.) Васил Симов
София, България
3:0 23:25 25:17 25:11 25:14 Подробности
25-11-2017 11:30 Славия (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
25-11-2017 11:30 Левски София (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Арена Исаев
София, България
3:0 25:4 25:11 25:14 Подробности
7 Кръг
02-12-2017 11:30 СУ (юноши мл. в.) Славия (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
1:3 Подробности
02-12-2017 11:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) НСА
София, България
0:3 Подробности
8 Кръг
13-01-2018 11:30 СУ (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
1:3 Подробности
9 Кръг
20-01-2018 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) СУ (юноши мл. в.) Септември
София, България
0:3 18:25 20:25 12:25 Подробности
20-01-2018 11:30 Славия (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 Подробности
10 Кръг
27-01-2018 11:30 СУ (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
Подробности
27-01-2018 11:30 ЦСКА (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) Васил Симов
София, България
Подробности
11 Кръг
03-02-2018 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) ЦСКА (юноши мл. в.) Септември
София, България
Подробности
03-02-2018 11:30 Левски София (юноши мл. в.) Славия (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
Подробности
8 Кръг
ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) НСА
София, България
Подробности
12 Кръг
ЦСКА (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Васил Симов
София, България
Подробности
Славия (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
13 Кръг
Септември Про Синема (юноши мл. в) Левски София (юноши мл. в.) Септември
София, България
Подробности
ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Славия (юноши мл. в.) НСА
София, България
Подробности
СУ (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
Подробности
14 Кръг
Славия (юноши мл. в.) Люлин (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
Левски София (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши мл. в.) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Славия (юноши мл. в.) 6 6 0 18:4 4.5000 99:89 1.1124 18
2 Левски София (юноши мл. в.) 6 4 2 14:8 1.7500 161:128 1.2578 12
3 СУ (юноши мл. в.) 7 4 3 14:11 1.2727 316:270 1.1704 12
4 ЦСКА (юноши мл. в.) 6 3 3 12:9 1.3333 187:166 1.1265 9
5 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) 5 1 4 4:13 0.3077 95:73 1.3014 3
6 Септември Про Синема (юноши мл. в) 6 0 6 1:18 0.0556 188:320 0.5875 0


ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини