Държавно първенство (юноши мл. в.) | Зонално първенство - регион Витоша
1 Кръг
21-10-2017 11:00 Левски София (юноши мл. в.) СУ (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
1:3 25:27 20:25 25:22 16:25 Подробности
21-10-2017 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Септември
София, България
1:3 15:25 25:20 16:25 17:25 Подробности
2 Кръг
28-10-2017 11:30 Славия (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 26:24 23:25 25:19 25:21 Подробности
28-10-2017 11:30 СУ (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Биологически Факултет
София
3:0 25:13 25:12 25:11 Подробности
3 Кръг
04-11-2017 11:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) СУ (юноши мл. в.) НСА
София, България
1:3 Подробности
04-11-2017 11:30 Левски София (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
3:1 Подробности
4 Кръг
11-11-2017 11:30 ЦСКА (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
11-11-2017 11:30 Славия (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 Подробности
5 Кръг
18-11-2017 11:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) НСА
София, България
0:3 Подробности
18-11-2017 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) Славия (юноши мл. в.) Септември
София, България
0:3 Подробности
6 Кръг
25-11-2017 11:30 Левски София (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Арена Исаев
София, България
3:0 25:4 25:11 25:14 Подробности
25-11-2017 11:30 Славия (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
25-11-2017 11:30 ЦСКА (юноши мл. в.) СУ (юноши мл. в.) Васил Симов
София, България
3:0 23:25 25:17 25:11 25:14 Подробности
7 Кръг
02-12-2017 11:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) НСА
София, България
0:3 Подробности
02-12-2017 11:30 СУ (юноши мл. в.) Славия (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
1:3 Подробности
8 Кръг
13-01-2018 11:30 СУ (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
1:3 Подробности
9 Кръг
20-01-2018 11:30 Славия (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 Подробности
20-01-2018 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) СУ (юноши мл. в.) Септември
София, България
0:3 18:25 20:25 12:25 Подробности
10 Кръг
27-01-2018 11:30 СУ (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
3:0 25:18 25:17 25:22 Подробности
27-01-2018 12:00 ЦСКА (юноши мл. в.) Левски София (юноши мл. в.) Васил Симов
София, България
2:3 25:20 25:14 20:25 16:25 14:16 Подробности
11 Кръг
03-02-2018 11:30 Левски София (юноши мл. в.) Славия (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:21 26:24 25:23 Подробности
03-02-2018 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) ЦСКА (юноши мл. в.) Септември
София, България
0:3 14:25 9:25 11:25 Подробности
12 Кръг
10-02-2018 11:30 Славия (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:15 25:13 25:13 Подробности
10-02-2018 12:00 ЦСКА (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Васил Симов
София, България
3:0 25:13 25:16 25:13 Подробности
13 Кръг
17-02-2018 11:30 СУ (юноши мл. в.) ЦСКА (юноши мл. в.) Биологически Факултет
София
1:3 Подробности
17-02-2018 11:30 Септември Про Синема (юноши мл. в) Левски София (юноши мл. в.) Септември
София, България
0:3 15:25 16:25 9:25 Подробности
17-02-2018 18:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Славия (юноши мл. в.) НСА
София, България
0:3 22:25 19:25 13:25 Подробности
8 Кръг
21-02-2018 19:30 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Септември Про Синема (юноши мл. в) НСА
София, България
3:0 Подробности
14 Кръг
24-02-2018 13:30 Славия (юноши мл. в.) СУ (юноши мл. в.) Панайот Пондалов
София, България
3:1 22:25 28:26 25:16 25:18 Подробности
24-02-2018 17:30 Левски София (юноши мл. в.) ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) Арена Исаев
София, България
3:0 25:15 25:20 25:19 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши мл. в.) | Зонално първенство - регион Витоша
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Славия (юноши мл. в.) 10 9 1 27:8 3.3750 417:345 1.2087 27
2 Левски София (юноши мл. в.) 10 8 2 26:10 2.6000 487:390 1.2487 23
3 ЦСКА (юноши мл. в.) 10 6 4 23:13 1.7692 437:342 1.2778 19
4 СУ (юноши мл. в.) 10 5 5 19:17 1.1176 476:427 1.1148 15
5 ВА ′Стойчев-Казийски′ (юноши мл. в.) 10 2 8 7:25 0.2800 302:373 0.8097 6
6 Септември Про Синема (юноши мл. в) 10 0 10 1:30 0.0333 303:545 0.5560 0


България Полша
0:0
20:30 часа
Календар
Септември 2018
Други новини