Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Д - 1
1 Кръг
22-10-2017 14:00 Попово 09 (юноши) Черно море (юноши) Тодор Янев
Попово, България
0:3 19:25 22:25 17:25 Подробности
22-10-2017 14:00 Хан Аспарух (юноши) Добруджа 07 (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
0:3 10:25 19:25 16:25 Подробности
2 Кръг
29-10-2017 14:00 Черно море (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:14 25:19 25:22 Подробности
29-10-2017 14:00 Добруджа 07 (юноши) Дунав (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:5 25:21 25:17 Подробности
29-10-2017 14:00 Попово 09 (юноши) Хан Аспарух (юноши) Тодор Янев
Попово, България
3:0 25:14 25:10 26:24 Подробности
1 Кръг
01-11-2017 14:00 Дунав (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Дунав
Русе, България
3:2 Подробности
3 Кръг
12-11-2017 14:00 Хан Аспарух (юноши) Дунав (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
0:3 20:25 20:25 23:25 Подробности
12-11-2017 14:00 Попово 09 (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Тодор Янев
Попово, България
1:3 25:18 19:25 10:25 16:25 Подробности
12-11-2017 14:00 Черно море (юноши) Добруджа 07 (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:21 25:23 25:18 Подробности
4 Кръг
19-11-2017 14:00 Хан Аспарух (юноши) Черно море (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
0:3 18:25 18:25 21:25 Подробности
19-11-2017 14:00 Дунав (юноши) Попово 09 (юноши) Дунав
Русе, България
3:2 21:25 25:21 23:25 25:16 15:13 Подробности
19-11-2017 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Добруджа 07 (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 21:25 20:25 22:25 Подробности
5 Кръг
26-11-2017 14:00 Дунав (юноши) Черно море (юноши) Дунав
Русе, България
0:3 18:25 18:25 16:25 Подробности
26-11-2017 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Хан Аспарух (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:19 25:21 25:16 Подробности
26-11-2017 14:00 Добруджа 07 (юноши) Попово 09 (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:12 25:14 25:16 Подробности
6 Кръг
21-01-2018 14:00 Черно море (юноши) Попово 09 (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:14 25:13 25:18 Подробности
21-01-2018 14:00 Добруджа 07 (юноши) Хан Аспарух (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:14 25:14 25:21 Подробности
21-01-2018 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Дунав (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
2:3 25:23 21:25 25:23 23:25 6:15 Подробности
7 Кръг
28-01-2018 14:00 Хан Аспарух (юноши) Попово 09 (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
2:3 17:25 25:20 22:25 17:25 11:15 Подробности
28-01-2018 14:00 Дунав (юноши) Добруджа 07 (юноши) Дунав
Русе, България
2:3 25:22 20:25 25:23 18:25 10:15 Подробности
28-01-2018 16:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Черно море (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
0:3 11:25 22:25 19:25 Подробности
8 Кръг
04-02-2018 16:00 Дунав (юноши) Хан Аспарух (юноши) Дунав
Русе, България
3:0 25:10 25:14 25:11 Подробности
06-02-2018 14:00 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Попово 09 (юноши) Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:11 25:18 25:18 Подробности
06-02-2018 14:00 Добруджа 07 (юноши) Черно море (юноши) Добротица
Добрич, България
0:3 20:25 20:25 27:29 Подробности
9 Кръг
11-02-2018 14:00 Черно море (юноши) Хан Аспарух (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:18 25:20 25:14 Подробности
11-02-2018 14:00 Попово 09 (юноши) Дунав (юноши) Тодор Янев
Попово, България
0:3 14:25 19:25 18:25 Подробности
11-02-2018 14:00 Добруджа 07 (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) Добротица
Добрич, България
3:0 25:15 25:18 25:20 Подробности
10 Кръг
18-02-2018 14:00 Попово 09 (юноши) Добруджа 07 (юноши) Тодор Янев
Попово, България
0:3 20:25 14:25 13:25 Подробности
18-02-2018 14:00 Хан Аспарух (юноши) ВК Обединена Варна 2015 (юноши) ОУ Христо Ботев
Исперих, България
3:2 22:25 25:17 25:23 20:25 15:7 Подробности
18-02-2018 14:00 Черно море (юноши) Дунав (юноши) Христо Борисов
Варна, България
3:1 25:19 25:22 26:28 25:19 Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Д - 1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Черно море (юноши) 10 10 0 30:1 30.0000 780:588 1.3265 30
2 Добруджа 07 (юноши) 10 8 2 24:8 3.0000 764:594 1.2862 23
3 Дунав (юноши) 10 6 4 21:18 1.1667 726:710 1.0225 16
4 ВК Обединена Варна 2015 (юноши) 10 3 7 15:22 0.6818 663:691 0.9595 12
5 Попово 09 (юноши) 10 2 8 9:26 0.3462 646:792 0.8157 6
6 Хан Аспарух (юноши) 10 1 9 5:29 0.1724 604:808 0.7475 3


Календар
Ноември 2018
Други новини