Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Г
5 Кръг
25-11-2017 18:00 Берое 2016 (юноши) Сливен Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:1 Подробности
26-11-2017 10:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Дея спорт (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
1 Кръг
28-11-2017 10:00 Берое 2016 (юноши) Дея спорт (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
28-11-2017 12:30 Арда (юноши) Сливен Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
2 Кръг
28-11-2017 15:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Берое 2016 (юноши) Арпезос
Кърджали, България
2:3 Подробности
28-11-2017 16:30 Дея спорт (юноши) Арда (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности
3 Кръг
29-11-2017 09:30 Сливен Волей (юноши) Дея спорт (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:1 Подробности
29-11-2017 11:00 Арда (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Арпезос
Кърджали, България
0:3 Подробности
4 Кръг
29-11-2017 14:30 Нефтохимик 2010 (юноши) Сливен Волей (юноши) Арпезос
Кърджали, България
3:0 Подробности
29-11-2017 16:00 Берое 2016 (юноши) Арда (юноши) Арпезос
Кърджали, България
1:3 Подробности
7 Кръг
31-01-2018 14:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Дея спорт (юноши) Подробности
6 Кръг
04-02-2018 10:30 Берое 2016 (юноши) Дея спорт (юноши) Подробности
04-02-2018 12:00 Арда (юноши) Сливен Волей (юноши) Подробности
7 Кръг
04-02-2018 16:00 Берое 2016 (юноши) Сливен Волей (юноши) Подробности
10 Кръг
04-02-2018 17:30 Дея спорт (юноши) Арда (юноши) Подробности
8 Кръг
05-02-2018 11:00 Арда (юноши) Нефтохимик 2010 (юноши) Подробности
9 Кръг
05-02-2018 16:00 Нефтохимик 2010 (юноши) Сливен Волей (юноши) Подробности
05-02-2018 17:30 Берое 2016 (юноши) Арда (юноши) Подробности
8 Кръг
05-02-2018 9:30 Сливен Волей (юноши) Дея спорт (юноши) Подробности
10 Кръг
06-02-2018 10:30 Нефтохимик 2010 (юноши) Берое 2016 (юноши) Подробности

Класиране

Държавно първенство (юноши ст. в.) | Редовен сезон - Група Г
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Нефтохимик 2010 (юноши) 4 3 1 11:3 3.6667 0:0 10
2 Арда (юноши) 4 3 1 9:4 2.2500 0:0 9
3 Берое 2016 (юноши) 4 3 1 10:6 1.6667 0:0 8
4 Сливен Волей (юноши) 4 1 3 4:10 0.4000 0:0 3
5 Дея спорт (юноши) 4 0 4 1:12 0.0833 0:0 0


ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини