Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група А
1 Кръг
23-10-2016 14:00 Левски (девойки) Ахил Волей (девойки ст.в.) Сиконко
София, България
3:1 25:20 25:21 22:25 25:21 Подробности
23-10-2016 14:00 Славия (девойки) Звезди 94 (девойки) Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:17 21:25 25:17 24:26 13:15 Подробности
23-10-2016 14:00 ЦСКА (девойки) Хектор (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:4 25:10 25:8 Подробности
2 Кръг
30-10-2016 14:00 Ахил Волей (девойки ст.в.) Славия (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
0:3 12:25 13:25 12:25 Подробности
30-10-2016 15:30 Звезди 94 (девойки) ЦСКА (девойки) 81-во училище
София, България
3:1 15:25 25:18 25:16 25:20 Подробности
01-11-2016 16:00 Левски (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Сиконко
София, България
3:0 25:16 25:12 25:12 Подробности
3 Кръг
13-11-2016 12:00 ЦСКА (девойки) Ахил Волей (девойки ст.в.) Васил Симов
София, България
3:0 25:10 25:22 25:12 Подробности
13-11-2016 14:00 Хектор (девойки) Звезди 94 (девойки) НПМГ
София, България
0:3 13:25 11:25 15:25 Подробности
13-11-2016 16:00 Славия (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:9 25:15 25:14 Подробности
4 Кръг
20-11-2016 14:00 Левски (девойки) Славия (девойки) Сиконко
София, България
3:2 25:23 14:25 26:24 12:25 16:14 Подробности
20-11-2016 14:00 Локомотив 1929 (девойки) ЦСКА (девойки) Локомотив
София, България
0:3 15:25 10:25 10:25 Подробности
20-11-2016 14:00 Ахил Волей (девойки ст.в.) Хектор (девойки) Спортна София - Зона Б5
София, България
3:0 25:16 25:16 25:7 Подробности
5 Кръг
27-11-2016 14:00 ЦСКА (девойки) Левски (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:23 25:21 25:17 Подробности
27-11-2016 14:00 Хектор (девойки) Локомотив 1929 (девойки) НПМГ
София, България
1:3 23:25 6:25 25:21 18:25 Подробности
27-11-2016 17:00 Звезди 94 (девойки) Ахил Волей (девойки ст.в.) 81-во училище
София, България
3:0 26:24 25:19 25:19 Подробности
6 Кръг
04-12-2016 14:00 Левски (девойки) Хектор (девойки) Сиконко
София, България
3:0 Подробности
04-12-2016 14:00 Локомотив 1929 (девойки) Звезди 94 (девойки) Локомотив
София, България
0:3 22:25 18:25 21:25 Подробности
06-12-2016 15:00 Славия (девойки) ЦСКА (девойки) Панайот Пондалов
София, България
1:3 23:25 20:25 25:23 19:25 Подробности
7 Кръг
08-12-2016 19:00 Звезди 94 (девойки) Левски (девойки) 81-во училище
София, България
1:3 21:25 25:16 24:26 20:25 Подробности
11-12-2016 14:00 Хектор (девойки) Славия (девойки) НПМГ
София, България
0:3 15:25 16:25 15:25 Подробности
11-12-2016 14:00 Ахил Волей (девойки ст.в.) Локомотив 1929 (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
3:0 25:21 25:7 25:15 Подробности
8 Кръг
29-01-2017 14:00 Хектор (девойки) ЦСКА (девойки) НПМГ
София, България
0:3 8:25 9:25 13:25 Подробности
29-01-2017 14:00 Звезди 94 (девойки) Славия (девойки) 81-во училище
София, България
0:3 18:25 21:25 11:25 Подробности
29-01-2017 14:00 Ахил Волей (девойки ст.в.) Левски (девойки) Спортна София - Зона Б5
София, България
2:3 25:19 25:15 20:25 20:25 3:15 Подробности
9 Кръг
05-02-2017 14:00 ЦСКА (девойки) Звезди 94 (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:18 25:19 Подробности
05-02-2017 14:00 Славия (девойки) Ахил Волей (девойки ст.в.) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:17 25:23 25:15 Подробности
05-02-2017 14:00 Локомотив 1929 (девойки) Левски (девойки) Сиконко
София, България
0:3 10:25 7:25 10:25 Подробности
10 Кръг
12-02-2017 14:00 Локомотив 1929 (девойки) Славия (девойки) Локомотив
София, България
2:3 11:25 20:25 25:23 25:12 12:15 Подробности
12-02-2017 14:00 Ахил Волей (девойки ст.в.) ЦСКА (девойки) Спортна София - Зона Б5
София, България
0:3 Подробности
12-02-2017 16:00 Звезди 94 (девойки) Хектор (девойки) 81-во училище
София, България
3:0 25:14 25:11 25:19 Подробности
11 Кръг
19-02-2017 10:00 ЦСКА (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:12 25:18 25:16 Подробности
19-02-2017 14:00 Славия (девойки) Левски (девойки) Панайот Пондалов
София, България
2:3 21:25 22:25 25:21 25:21 7:15 Подробности
19-02-2017 14:00 Хектор (девойки) Ахил Волей (девойки ст.в.) НПМГ
София, България
1:3 13:25 21:25 25:20 23:25 Подробности
12 Кръг
26-02-2017 14:00 Левски (девойки) ЦСКА (девойки) Сиконко
София, България
Подробности
26-02-2017 14:00 Локомотив 1929 (девойки) Хектор (девойки) Локомотив
София, България
Подробности
26-02-2017 14:00 Ахил Волей (девойки ст.в.) Звезди 94 (девойки) Спортна София - Зона Б5
София, България
Подробности
13 Кръг
01-03-2017 14:00 ЦСКА (девойки) Славия (девойки) Васил Симов
София, България
Подробности
01-03-2017 14:00 Хектор (девойки) Левски (девойки) НПМГ
София, България
Подробности
01-03-2017 19:00 Звезди 94 (девойки) Локомотив 1929 (девойки) 81-во училище
София, България
Подробности
14 Кръг
05-03-2017 14:00 Локомотив 1929 (девойки) Ахил Волей (девойки ст.в.) Локомотив
София, България
Подробности
05-03-2017 15:30 Левски (девойки) Звезди 94 (девойки) Сиконко
София, България
Подробности
05-03-2017 16:00 Славия (девойки) Хектор (девойки) Панайот Пондалов
София, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА (девойки) 10 9 1 28:4 7.0000 702:470 1.4936 27
2 Левски (девойки) 9 8 1 24:11 2.1818 699:623 1.1220 21
3 Славия (девойки) 10 6 4 25:14 1.7857 881:717 1.2287 20
4 Звезди 94 (девойки) 9 6 3 19:12 1.5833 686:635 1.0803 17
5 Ахил Волей (девойки ст.в.) 10 3 7 12:22 0.5455 623:661 0.9425 10
6 Локомотив 1929 (девойки) 9 1 8 5:25 0.2000 479:697 0.6872 4
7 Хектор (девойки) 9 0 9 2:27 0.0741 374:641 0.5835 0




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група В
1 Кръг
21-10-2016 10:00 Бургас 07 (девойки) Тунджа (девойки) 3:0 25:7 25:15 25:7 Подробности
21-10-2016 11:30 Берое (девойки) Марица (девойки) 0:3 20:25 11:25 14:25 Подробности
21-10-2016 13:00 Раковски (девойки) Казанлък (девойки) 0:3 12:25 19:25 18:25 Подробности
2 Кръг
21-10-2016 15:00 Тунджа (девойки) Казанлък (девойки) 0:3 6:25 3:25 16:25 Подробности
3 Кръг
22-10-2016 11:00 Раковски (девойки) Бургас 07 (девойки) 3:0 27:25 26:24 25:16 Подробности
22-10-2016 12:30 Казанлък (девойки) Марица (девойки) 3:0 25:19 25:15 25:18 Подробности
4 Кръг
22-10-2016 14:30 Берое (девойки) Раковски (девойки) 0:3 14:25 12:25 14:25 Подробности
22-10-2016 16:00 Тунджа (девойки) Марица (девойки) 0:3 6:25 12:25 10:25 Подробности
2 Кръг
22-10-2016 16:30 Марица (девойки) Раковски (девойки) 3:0 26:24 25:15 25:22 Подробности
4 Кръг
22-10-2016 17:30 Бургас 07 (девойки) Казанлък (девойки) 0:3 8:25 10:25 15:25 Подробности
2 Кръг
22-10-2016 18:00 Бургас 07 (девойки) Берое (девойки) 0:3 20:25 24:26 17:25 Подробности
3 Кръг
22-10-2016 9:30 Берое (девойки) Тунджа (девойки) 3:0 25:10 25:17 25:6 Подробности
5 Кръг
23-10-2016 10:00 Раковски (девойки) Тунджа (девойки) 3:0 25:11 25:14 25:10 Подробности
23-10-2016 11:30 Казанлък (девойки) Берое (девойки) 3:0 25:12 25:14 25:10 Подробности
23-10-2016 13:00 Марица (девойки) Бургас 07 (девойки) 3:0 25:11 25:7 25:13 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Казанлък (девойки) 5 5 0 15:0 375:195 1.9231 15
2 Марица (девойки) 5 4 1 12:3 4.0000 353:240 1.4708 12
3 Раковски (девойки) 5 3 2 9:6 1.5000 338:291 1.1615 9
4 Берое (девойки) 5 2 3 6:9 0.6667 272:319 0.8527 6
5 Бургас 07 (девойки) 5 1 4 3:12 0.2500 265:333 0.7958 3
6 Тунджа (девойки) 5 0 5 0:15 0.0000 150:375 0.4000 0




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Г-1
1 Кръг
19-11-2016 10:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Велики Преслав (девойки) 3:0 Подробности
19-11-2016 11:30 Дунав (девойки) Перун (девойки) 1:3 Подробности
2 Кръг
20-11-2016 11:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Дунав (девойки) 3:0 Подробности
3 Кръг
20-11-2016 14:00 Дунав (девойки) Велики Преслав (девойки) 3:0 Подробности
20-11-2016 15:30 Перун (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Подробности
2 Кръг
20-11-2016 9:30 Велики Преслав (девойки) Перун (девойки) 0:3 Подробности
4 Кръг
Велики Преслав (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Подробности
Перун (девойки) Дунав (девойки) Подробности
5 Кръг
Дунав (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Подробности
Перун (девойки) Велики Преслав (девойки) Подробности
6 Кръг
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Перун (девойки) Подробности
Велики Преслав (девойки) Дунав (девойки) Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Г-1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 3 3 0 9:0 0:0 9
2 Перун (девойки) 3 2 1 6:4 1.5000 0:0 6
3 Дунав (девойки) 3 1 2 4:6 0.6667 0:0 3
4 Велики Преслав (девойки) 3 0 3 0:9 0.0000 0:0 0




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Г-2
1 Кръг
19-11-2016 10:00 Хан Аспарух (девойки) Динамо (девойки) 3:0 Подробности
19-11-2016 11:30 Спартак – Интерком Груп (девойки) Добруджа 07 (девойки) 3:0 Подробности
2 Кръг
19-11-2016 15:00 Динамо (девойки) Добруджа 07 (девойки) 0:3 Подробности
19-11-2016 16:30 Хан Аспарух (девойки) Спартак – Интерком Груп (девойки) 0:3 Подробности
3 Кръг
20-11-2016 11:30 Добруджа 07 (девойки) Хан Аспарух (девойки) 3:0 Подробности
Спартак – Интерком Груп (девойки) Динамо (девойки) Подробности
4 Кръг
Динамо (девойки) Хан Аспарух (девойки) Подробности
Добруджа 07 (девойки) Спартак – Интерком Груп (девойки) Подробности
5 Кръг
Спартак – Интерком Груп (девойки) Хан Аспарух (девойки) 0:0 Подробности
Добруджа 07 (девойки) Динамо (девойки) Подробности
6 Кръг
Хан Аспарух (девойки) Добруджа 07 (девойки) Подробности
Динамо (девойки) Спартак – Интерком Груп (девойки) Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Г-2
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Спартак – Интерком Груп (девойки) 2 2 0 6:0 0:0 6
2 Добруджа 07 (девойки) 3 2 1 6:3 2.0000 0:0 6
3 Хан Аспарух (девойки) 3 1 2 3:6 0.5000 0:0 3
4 Динамо (девойки) 2 0 2 0:6 0.0000 0:0 0




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Б
1 Кръг
18-11-2016 16:00 Пирин (девойки) Ботев Ихтиман (девойки) 3:0 Подробности
18-11-2016 17:30 Велбъжд (девойки) Етрополе (девойки) 0:3 Подробности
2 Кръг
19-11-2016 11:00 Пан Волей (девойки) Пирин (девойки) 1:3 Подробности
3 Кръг
19-11-2016 15:00 Велбъжд (девойки) Пан Волей (девойки) 0:3 Подробности
19-11-2016 16:30 Етрополе (девойки) Ботев Ихтиман (девойки) 3:2 Подробности
2 Кръг
19-11-2016 9:30 Ботев Ихтиман (девойки) Велбъжд (девойки) 1:3 Подробности
4 Кръг
20-11-2016 10:30 Пан Волей (девойки) Етрополе (девойки) 3:1 Подробности
5 Кръг
20-11-2016 14:30 Етрополе (девойки) Пирин (девойки) 2:3 Подробности
20-11-2016 16:00 Ботев Ихтиман (девойки) Пан Волей (девойки) 0:3 Подробности
4 Кръг
20-11-2016 9:00 Велбъжд (девойки) Пирин (девойки) 0:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Пирин (девойки) 4 4 0 12:3 4.0000 0:0 11
2 Пан Волей (девойки) 4 3 1 10:4 2.5000 0:0 9
3 Етрополе (девойки) 4 2 2 9:8 1.1250 0:0 6
4 Велбъжд (девойки) 4 1 3 3:10 0.3000 0:0 3
5 Ботев Ихтиман (девойки) 4 0 4 3:12 0.2500 0:0 1




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Финален турнир - Група Г
1 Кръг
03-02-2017 10:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Перун (девойки) 3:0 Подробности
03-02-2017 11:30 Добруджа 07 (девойки) Спартак – Интерком Груп (девойки) 1:3 Подробности
2 Кръг
04-02-2017 09:30 Перун (девойки) Спартак – Интерком Груп (девойки) 1:3 Подробности
04-02-2017 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Добруджа 07 (девойки) 3:1 Подробности
3 Кръг
04-02-2017 14:30 Добруджа 07 (девойки) Перун (девойки) 3:1 Подробности
04-02-2017 16:00 Спартак – Интерком Груп (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 1:3 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Финален турнир - Група Г
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 3 3 0 9:2 4.5000 0:0 9
2 Спартак – Интерком Груп (девойки) 3 2 1 7:5 1.4000 0:0 6
3 Добруджа 07 (девойки) 3 1 2 5:7 0.7143 0:0 3
4 Перун (девойки) 3 0 3 2:9 0.2222 0:0 0


Доростол Миньор
0:0
15:00 часа
ЦСКА Левски
0:0
18:15 часа
Календар
Февруари 2017
Други новини