Тетевен Волей с 6 от 6 в група Е при юношите U20

11-02-2020 10:30 | Малинка Димитрова

Отборът на Тетевен Волей за юноши под 20 години продължава убедителното си представяне в група Е на държавното първенство за тази възраст. Волейболистите на Илиян Иванов записаха шеста поредна победа, след като в неделя надиграха Град (Белоградчик) с 3:0 (25:15, 25:17, 25:17) в домакински мач, изигран в зала "Георги Бенковски".

"Зелените" нямат загубен гейм до момента, като имат в актива си 18 точки (6 успеха), състезателите от Северозапада са трети с 9 точки (3 победи, 3 загуби)

С категоричен успех се поздравиха и играчите на Монтана Волей - над Локомотив (Червен бряг), като продължават възходящата си серия. Монтанчани са на втората позиция в класирането с 15 точки и баланс 5:1.

Първа победа в групата постигнаха волейболистите на Ботев (Враца), които се справиха с Троян Волей в четири гейма (21:25, 25:23, 25:18, 27:25)

Няма директна квота за държавни финали в тази група. Първият ще добие право за участие на квалификации за държавни финали.