Казанлък взе безпроблемно гостуването на Перун

Снимка: Иван Бонев, архив

21-11-2020 15:51 | BGvolleyball.com

Казанлък спечели безпроблемно гостуването си на Перун (Варна) в трети кръг от женското първенство „Демакс лига“. Розите надиграха представителките на домакините с 3:0 (25:18, 25:12, 25:13) във Първа езикова гимназия във Варна.

Така съставът на Казанлък записа трета поредна победа в шампионата и вече е с 9 точки в актива си, като временно излезе начело на класирането. Тимът на Перун отбеляза трета поредна загуба, като е без записана точка.

Единствено в първата част волейболистките на Перун успяха да покажат известна равностойност на съперничките. В следващите две части гостенките доминираха изцяло и затвориха лесно мача в три гейма.

Програма, резултати и временно класиране в „Демакс лига“ можете да видите тук.