Монтана и Левски завършиха наравно в контрола (видео)

10-10-2021 10:18 | BGvolleyball.com

Волейболистите на Монтана и Левски София не успяха да излъчат победител и завършиха наравно  - 2:2 (20:25, 19:25, 25:19, 25:22) , в контролна среща играна в монтанската зала „Младост“.

Гостите започнаха по-добре мача и взеха първите два гейма, като във втория бяха догонващи в резултата. Домакините спечелиха следващите два, като в четвъртия трябваше да наваксват изоставане.

Най-резултатен за Монтана с 14 т. бе Жулиен Георгиев. Сякаш да не се наруши равновесието с толкова завърши за Левски и Самуил Вълчинов.

Във вторник двата отбора се срещат за втори приятелски мач, този път в столичната зала "Левски София".

Монтана: Димитър Калчев 12, Жулиен Георгиев 14, Стефан Чавдаров 7, Луис Видал 3, Максимилиян Талер 2, Виктор Рамон 3 (Любослав Симеонов 9, Георги Елчинов 3, Мартин Кръстев 3, Стефан Георгиев 1, Мартин Божилов-либеро, Методи Методиев-либеро). Треньор: Даниел Пеев.

Левски: Самуил Вълчинов 14, Гордън Люцканов 13, Светослав Гоцев 12, Владимир Станков 3, Боян Йорданов-кап. 10, Николай Захариев 7 (Владимир Гърков 2, Венцислав Антов, Владислав Иванов-либеро). Треньор: Андрей Жеков.