Цветан Соколов и Динамо със седма победа в драма срещу Урал


Цветан Соколов и Динамо със седма победа в драма срещу Урал

Снимка: Архив. 

19-11-2021 22:18 | BGvolleyball.com

 

Капитанът на националите Цветан Соколов и тимът на Динамо (Москва) записаха седма победа в руската Суперлига. Волейболистите на Константин Брянский обърнаха и надделяха над Урал (Уфа) с 3:2 (24:26, 23:25, 25:17, 25:20, 15:12) в мач от осми кръг на първенството. 

 

Динамо е на третата позиция в класирането с 18 точки (7 успеха, 1 поражение), Урал е 11-и със 7 точки (2 победи, 6 загуби)

 

Цветан Соколов се разписа с 16 точки. Най-резултатен бе Ярослав Подлесних с 25 точки (4 аса, 2 блокади), със 17 точки завърши Денис Богдан (3 аса). За съперника Евгений Рибаков бе над всички с 29 точки (5 аса, 1 блокада), Александър Гуцалюк добави 13 точки (1 ас, 5 блокади)

 

В следващия кръг Динамо среща АСК (Нижний Новгород), Урал излиза срещу Зенит (Санкт Петербург). Срещите са на 4 и 7 декември (събота и вторник). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Цветан Соколов, Динамо (Москва), Русия мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини