Елица Василева с 18 точки за четвърти успех на Динамо


Елица Василева с 18 точки за четвърти успех на Динамо
20-11-2021 15:25 | BGvolleyball.com

 

Капитанът на националките ни по волейбол Елица Василева и тимът на Динамо (Москва) записаха четвърта победа в руската Суперлига. Воденият от Константин Ушаков отбор надигра Протон (Саратов) с 3:0 (25:21, 25:20, 25:21) в мач от седми кръг на първенството. 

 

Динамо е пети във временното класиране с 14 точки (4 победи, 3 загуби), Протон е шести с 11 точки и същия баланс. 

 

Елица Василева изигра много добър мач, като се разписа с 18 точки (2 аса, 2 блокади) и бе втора по резултатност. Наталия Гончарова се отчете с 19 точки (2 блокади). За съперника Юлия Максимова приключи с 14 точки (2 аса). 11 точки реализира Анастасия Чернова, Сара Лозо добави 10 точки (1 ас, 4 блокади)

 

В следващия кръг Динамо излиза срещу Динамо (Краснодар), а Протон се изправя срещу Динамо-Ак Барс (Казан). Двубоите са на 27 и 29 ноември (събота и понеделник). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Елица Василева, Динамо (Москва), Русия жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини