Емилия Димитрова с 19 точки за осма победа на ПТТ


Емилия Димитрова с 19 точки за осма победа на ПТТ
20-11-2021 19:40 | BGvolleyball.com

 

Националката Емилия Димитрова и тимът на ПТТ Спор (Анкара) записаха трета поредна и общо осма победа в турската Лига. Воденият от Мехмет Бедестенлиоолу тим надигра Нилюфер Беледийе с 3:0 (25:17, 25:18, 25:19) в мач от десети кръг на първенството. 

 

ПТТ е четвърти в класирането с 23 точки (8 победи, 2 загуби), Нилюфер е 13-и с 6 точки (2 успеха, 8 поражения)

 

Емилия Димитрова изигра пореден чудесен мач, като се разписа с 19 точки (2 аса, 1 блокада) и бе най-резултатна. Хелен Русо добави 11 точки (2 блокади). За съперника Емили Малио завърши с 16 точки (1 ас, 5 блокади)

 

В следващия кръг ПТТ излиза срещу шампиона Вакъфбанк (Истанбул), на 27 ноември (събота). Нилюфер се изправя срещу Айдън Беледийе ден по-късно. 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Емилия Димитрова, ПТТ Спор (Анкара), Турция жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини