Радо Парапунов с 25 точки за пета поредна победа на Войводина


Радо Парапунов с 25 точки за пета поредна победа на Войводина

Снимка: Архив. 

20-11-2021 20:30 | BGvolleyball.com

 

Националът Радослав Парапунов и тимът на Войводина (Нови Сад) записаха пета поредна и общо шеста победа в сръбския елит. Воденият от Слободан Бошкан се наложи над Раднички (Крагуевац) с 3:1 (25:23, 17:25, 25:9, 32:30) в мач от осми кръг на първенството. 

 

Войводина е втори в класирането с 18 точки (6 победи, 2 загуби), Раднички е четвърти с 12 точки (5 успеха, 3 поражения)

 

Радослав Парапунов изигра отличен мач с 25 точки (5 блокади) и бе най-резултатен. Стеван Симич завърши с 15 точки (1 ас, 3 блокади), 11 точки добави Неманя Чубрило (1 ас, 2 блокади). За съперника Алекса Матич завърши с 14 точки (2 блокади), с 10 точки приключи Лазар Копривица (2 аса, 2 блокади)

 

Следващият двубой е на 25 ноември (четвъртък), срещу Рибница (Кралево). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Радослав Парапунов, Войводина (Нови Сад), Сърбия мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини