Мартин Атанасов с 23 точки в българското дерби с Георги Сеганов


Мартин Атанасов с 23 точки в българското дерби с Георги Сеганов
21-11-2021 23:10 | BGvolleyball.com

 

Националът Мартин Атанасов и тимът на Зираатбанк (Анкара) записаха седма победа в турската Лига. Воденият от Роберто Сантили отбор се наложи над Олпауър Аку Джизре Беледийе с Георги Сеганов в състава с 3:1 (25:15, 25:18, 22:25, 25:17) в мач от девети кръг на първенството, изигран в зала "Башкент" в турската столица. 

 

Така Зираатбанк заема третата позиция в таблицата, с 21 точки (7 успеха, 2 загуби). Джизре е десети с 10 точки (3 победи, 6 поражения)

 

Мартин Атанасов изигра пореден силен мач, като се отчете с 23 точки (2 аса, 5 блокади) и бе най-резултатен за успеха. 14 точки добави Бедирхан Бюлбюл (2 аса, 3 блокади). За съперника Османи Уриарте бе над всички с 24 точки (2 аса, 1 блокада), Андач Капан се отчете с 10 точки

 

В следващия си двубой Зираатбанк се изправя срещу Афион Беледийе Юнташ, на 28 ноември (неделя). Джизре излиза срещу Бурса Бююкшехир Беледийе. 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Мартин Атанасов, Зираатбанк (Анкара), Турция мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини