Дея спорт не пожали и Добруджа


Дея спорт не пожали и Добруджа

Снимка: start-photo.bg/НВЛ/Архив. 

23-11-2021 20:00 | BGvolleyball.com

 

Волейболистите на Дея спорт (Бургас) записа шеста победа в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Венцислав Симеонов отбор надигра като гост Добруджа 07 (Добрич) с 3:0 (25:20, 25:16, 25:16) в среща от седми кръг на първенството, изиграна в зала "Добротица". 

 

Дея е на третата позиция със 17 точки (6 победи, 1 загуба), добричлии са десети с 6 точки (2 успеха, 5 поражения). 

 

Домакините поведоха в началото на двубоя (с 5:3 и 7:5), но не успяха да удържат темпото и бургазлии поеха инициативата. До края те бяха пълен хегемон и не допуснаха изненади, продължавайки убедителното си представяне. 

 

Най-резултатен бе Виталий Василиев с 14 точки (4 аса, 3 блокади), с 10 точки завърши Тодор Вълчев (2 аса, 3 блокади). За съперника Явор Генов бе единственият с двуцифрен актив - 10 точки (1 ас, 2 блокади). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

Програма, резултати и класиране в Супер Волей - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Национална волейболна лига 2022 Суперволей мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини