Дунав прекъсна негативната си серия с победа срещу Раковски


Дунав прекъсна негативната си серия с победа срещу Раковски

Снимка: start-photo.bg/НВЛ/Архив. 

24-11-2021 19:17 | BGvolleyball.com

 

Волейболистите на Дунав (Русе) прекъснаха негативната си серия в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Пламен Христов тим се поздрави с трета победа, след като надигра Раковски-1964 (Севлиево) с 3:0 (25:14, 25:18, 25:22) в мач от седми кръг, изигран в крайдунавския град. 

 

Русенци заемат деветата позиция във временното класиране с 9 точки (3 победи, 4 загуби), севлиевци са 16-и с 0 точки (7 поражения)

 

В първите две части Дунав доминираше напълно и закономерно поведе в срещата. 

 

Третият гейм предложи интрига - гостите от Севлиево поведоха, но в ключовите моменти бяха пречупени от съперника. 

 

Най-резултатен бе Петър Христосков с 21 точки (3 аса, 1 блокада), с 10 точки завърши Стефан Иванов (2 блокади). За Раковски Алекс Николов реализира 20 точки (2 аса)

 

 

Статистика - ТУК 

 

Програма, резултати и класиране в Супер Волей - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Национална волейболна лига 2022 Суперволей мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини