Монтана с пети пореден успех в Супер Волей


Монтана с пети пореден успех в Супер Волей

Снимка: start-photo.bg/НВЛ/Архив. 

24-11-2021 19:33 | BGvolleyball.com

 

Волейболистите на Монтана записаха петата си победа в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Даниел Пеев тим надигра Марек Юнион-Ивкони (Дупница) с 3:0 (25:23, 25:18, 25:12) в среща от седми кръг на първенството, изигран в зала "Младост" в северозападния град. 

 

Монтана заема петата позиция с 15 точки (5 победи, 2 загуби), Марек е осми с 9 точки (3 успеха, 4 поражения)

 

Домакините и гостите разменяха ролите си в първата част, но монтанчани успяха да наложат волята си и да поведат в резултата си. В следващите два гейма състезателите от Северозапада не срещнаха проблеми и се поздравиха с чиста победа. 

 

Най-резултатен бе капитанът Радослав Попов с 13 точки (1 ас, 1 блокада), с 12 точки (3 аса) приключи Жулиен Георгиев. 10 точки добави Димитър Калчев (1 ас, 2 блокади). За Марек Димитър Дулчев се разписа с 12 точки (1 ас).  

 

 

Статистика - ТУК 

 

Програма, резултати и класиране в Супер Волей - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Национална волейболна лига 2022 Суперволей мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини