Казанлък отпадна от Купата на претендентите след златен гейм


Казанлък отпадна от Купата на претендентите след златен гейм

Снимка: Иван Бонев/Архив. 

24-11-2021 22:28 | BGvolleyball.com

 

Волейболистките на Казанлък отпаднаха от третия по сила европейски турнир - Купата на претендентите. Воденият от Атанас Петров тим отстъпи като гост на словашкия ВП УКФ Нитра с 1:3 (22:25, 25:21, 21:25, 16:25) в мача-реванш помежду им. 

 

В първия двубой "розите" надиграха съперника с 3:0 гейма, което наложи изиграването на т.нар. "златен гейм". 

 

Най-резултатна бе Мария Кривошийска с 13 точки (4 аса), Кристина Йорданова се отчете с 12 точки (2 аса, 3 блокади), Никол Дулева завърши с 9 точки (1 ас). За съперника Романа Худечова приключи с 20 точки (3 аса), Бианка Боднарова се разписа с 19 точки (2 аса). Каролине Диас Годой добави 15 точки (1 ас, 5 блокади). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Казанлък, Купа на претендентите волейбол 2022 жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини