|
1 Round
22-10-2021 17:30 Marek Union-Ivkoni Pirin Sports
Dupnitsa, Bulgaria
2:3 20:25 25:22 25:22 22:25 11:15 Stats
22-10-2021 18:30 Dobrudzha 07 CSKA Dobrotitsa
Dobrich, Bulgaria
0:3 17:25 20:25 20:25 Stats
22-10-2021 18:30 Dea sport (Burgas) Rakovski-1964 Mladost
Burgas, Bulgaria
3:0 25:22 25:20 25:17 Stats
23-10-2021 17:00 Beroe 2016 Dunav
1:3 25:21 14:25 17:25 27:29 Stats
23-10-2021 18:00 Slivnishki geroi Sports Hall
Slivnitsa, Bulgaria
3:0 25:21 25:17 25:17 Stats
23-10-2021 18:30 Hebur (Pazardjik) Montana Vasil Levski
Pazardjik, Bulgaria
3:0 25:18 25:20 25:20 Stats
23-10-2021 18:45 Neftohimik 2010 Mladost
Burgas, Bulgaria
3:2 22:25 25:20 25:19 20:25 15:10 Stats
2 Round
29-10-2021 17:00 Neftohimik 2010 Dea sport (Burgas) Mladost
Burgas, Bulgaria
3:0 25:21 25:23 25:23 Stats
29-10-2021 17:30 Marek Union-Ivkoni Sports
Dupnitsa, Bulgaria
3:0 25:20 25:23 25:22 Stats
29-10-2021 18:00 Dunav Dobrudzha 07 Dunav
Russe, Bulgaria
0:3 18:25 23:25 23:25 Stats
29-10-2021 18:00 Pirin Montana Septemvri
Razlog, Bulgaria
3:1 21:25 28:26 28:26 25:23 Stats
29-10-2021 19:30 CSKA
1:3 23:25 25:20 23:25 14:25 Stats
30-10-2021 17:00 Beroe 2016 Rakovski-1964
3:0 25:14 25:17 25:15 Stats
31-10-2021 17:30 Hebur (Pazardjik) Chavdar
Etropole, Bulgaria
0:3 16:25 20:25 23:25 Stats
3 Round
02-11-2021 17:00 Slivnishki geroi Dunav Sports Hall
Slivnitsa, Bulgaria
0:3 18:25 18:25 19:25 Stats
02-11-2021 17:30 Marek Union-Ivkoni Sports
Dupnitsa, Bulgaria
1:3 22:25 25:20 19:25 21:25 Stats
02-11-2021 18:00 Rakovski-1964
3:0 25:16 25:20 25:23 Stats
02-11-2021 18:00 Slavia Dea sport (Burgas) Panayot Pondalov
Sofia, Bulgaria
1:3 25:21 23:25 14:25 12:25 Stats
02-11-2021 18:30 Montana Dobrudzha 07 Mladost
Montana, Bulgaria
3:0 25:17 25:17 25:21 Stats
03-11-2021 17:00 Pirin Neftohimik 2010 Septemvri
Razlog, Bulgaria
3:1 25:23 13:25 25:22 25:21 Stats
4 Round
03-11-2021 18:00 CSKA Dunav Vasil Simov
Sofia, Bulgaria
3:1 22:25 25:23 25:15 25:21 Stats
3 Round
03-11-2021 18:30 Beroe 2016 Chavdar
Etropole, Bulgaria
3:0 25:23 25:22 25:21 Stats
4 Round
06-11-2021 17:00 Beroe 2016 Neftohimik 2010
0:3 28:30 19:25 18:25 Stats
06-11-2021 18:00 Dobrudzha 07 Rakovski-1964 Dobrotitsa
Dobrich, Bulgaria
3:0 25:12 25:23 25:15 Stats
06-11-2021 18:00 Montana Mladost
Montana, Bulgaria
3:0 25:11 25:14 25:16 Stats
06-11-2021 18:00 Slivnishki geroi Marek Union-Ivkoni Sports Hall
Slivnitsa, Bulgaria
2:3 25:19 25:19 20:25 21:25 14:16 Stats
06-11-2021 18:30 Hebur (Pazardjik) Slavia Vasil Levski
Pazardjik, Bulgaria
3:0 25:21 25:16 25:23 Stats
07-11-2021 18:00 Pirin
0:3 18:25 18:25 12:25 Stats
08-11-2021 18:30 Dea sport (Burgas) Mladost
Burgas, Bulgaria
3:2 25:21 25:15 21:25 22:25 15:12 Stats
5 Round
12-11-2021 17:30 Marek Union-Ivkoni Hebur (Pazardjik) Sports
Dupnitsa, Bulgaria
0:3 16:25 24:26 20:25 Stats
12-11-2021 18:00 CSKA Rakovski-1964 Vasil Simov
Sofia, Bulgaria
3:0 25:19 25:12 25:19 Stats
12-11-2021 18:00 Slavia Montana Panayot Pondalov
Sofia, Bulgaria
0:3 19:25 13:25 17:25 Stats
12-11-2021 18:00 Pirin Septemvri
Razlog, Bulgaria
3:0 25:14 25:11 25:17 Stats
12-11-2021 18:00 Dunav
3:0 25:17 25:22 25:20 Stats
12-11-2021 18:30 Neftohimik 2010 Dobrudzha 07 Mladost
Burgas, Bulgaria
3:0 25:16 25:21 25:15 Stats
13-11-2021 18:30 Dea sport (Burgas) Beroe 2016 Mladost
Burgas, Bulgaria
3:0 25:18 25:14 25:16 Stats
6 Round
18-11-2021 18:00 Beroe 2016 Montana
0:3 22:25 14:25 22:25 Stats
18-11-2021 18:30 Dea sport (Burgas) Mladost
Burgas, Bulgaria
3:0 25:18 25:12 25:12 Stats
19-11-2021 18:00 Dunav Pirin Dunav
Russe, Bulgaria
0:3 22:25 20:25 21:25 Stats
19-11-2021 18:00
3:0 25:16 25:13 25:12 Stats
19-11-2021 18:00 CSKA Slivnishki geroi Vasil Simov
Sofia, Bulgaria
3:0 25:19 25:19 25:20 Stats
19-11-2021 18:30 Dobrudzha 07 Hebur (Pazardjik) Dobrotitsa
Dobrich, Bulgaria
0:3 22:25 8:25 22:25 Stats
19-11-2021 18:30 Neftohimik 2010 Slavia Mladost
Burgas, Bulgaria
3:0 25:23 25:21 25:13 Stats
21-11-2021 18:00 Rakovski-1964 Marek Union-Ivkoni Dan Kolov
Sevlievo, Bulgaria
1:3 25:22 25:20 25:27 24:26 Stats
7 Round
23-11-2021 17:00 Slivnishki geroi Pirin Sports Hall
Slivnitsa, Bulgaria
1:3 16:25 25:21 19:25 23:25 Stats
23-11-2021 18:00 Beroe 2016
0:3 18:25 19:25 17:25 Stats
23-11-2021 18:00 Hebur (Pazardjik)
0:3 19:25 14:25 14:25 Stats
23-11-2021 18:30 Dobrudzha 07 Dea sport (Burgas) Dobrotitsa
Dobrich, Bulgaria
0:3 20:25 16:25 16:25 Stats
23-11-2021 18:30 Slavia Chavdar
Etropole, Bulgaria
2:3 15:25 25:17 26:24 23:25 13:15 Stats
24-11-2021 18:00 Dunav Rakovski-1964 Dunav
Russe, Bulgaria
3:0 25:14 25:18 25:22 Stats
24-11-2021 18:00 Montana Marek Union-Ivkoni Mladost
Montana, Bulgaria
3:0 25:23 25:18 25:12 Stats
24-11-2021 18:30 CSKA Neftohimik 2010 Vasil Simov
Sofia, Bulgaria
1:3 24:26 25:17 22:25 22:25 Stats
8 Round
27-11-2021 17:30 Rakovski-1964
3:0 25:16 25:20 25:21 Stats
27-11-2021 17:30 Marek Union-Ivkoni Sports
Dupnitsa, Bulgaria
3:2 25:15 25:18 21:25 24:26 15:13 Stats
27-11-2021 18:00 Pirin Slavia Septemvri
Razlog, Bulgaria
3:0 25:20 25:11 25:21 Stats
27-11-2021 18:00 Neftohimik 2010 Dunav Mladost
Burgas, Bulgaria
3:2 15:25 28:26 25:20 26:28 15:13 Stats
27-11-2021 18:00 Beroe 2016 Dobrudzha 07
0:3 19:25 24:26 22:25 Stats
27-11-2021 18:00 Slivnishki geroi Hebur (Pazardjik) Sports Hall
Slivnitsa, Bulgaria
0:3 12:25 15:25 28:30 Stats
28-11-2021 18:00 Montana
0:3 14:25 19:25 17:25 Stats
28-11-2021 18:45 Dea sport (Burgas) CSKA Mladost
Burgas, Bulgaria
3:1 25:16 21:25 25:18 25:17 Stats
1 Round
01-12-2021 18:00 Slavia
0:3 13:25 21:25 16:25 Stats
9 Round
02-12-2021 18:00 Neftohimik 2010 Chavdar
Etropole, Bulgaria
0:3 15:25 14:25 20:25 Stats
03-12-2021 17:30 Marek Union-Ivkoni Dunav Sports
Dupnitsa, Bulgaria
1:3 16:25 21:25 25:21 19:25 Stats
03-12-2021 18:00 Slavia Panayot Pondalov
Sofia, Bulgaria
0:3 18:25 12:25 20:25 Stats
03-12-2021 18:00 Pirin Rakovski-1964 Septemvri
Razlog, Bulgaria
3:0 25:20 25:9 25:22 Stats
03-12-2021 18:30 Montana Dea sport (Burgas) Mladost
Montana, Bulgaria
3:0 25:18 25:23 25:19 Stats
04-12-2021 17:00 Slivnishki geroi Dobrudzha 07 Sports Hall
Slivnitsa, Bulgaria
0:3 20:25 15:25 26:28 Stats
04-12-2021 18:00 CSKA
0:3 17:25 16:25 19:25 Stats
04-12-2021 18:30 Hebur (Pazardjik) Beroe 2016 Arena Asarel
Panagyuriste, Bulgaria
3:0 25:12 25:9 25:12 Stats
3 Round
07-12-2021 18:30 Hebur (Pazardjik) CSKA Vasil Levski
Pazardjik, Bulgaria
Stats
10 Round
10-12-2021 18:00 Slavia Marek Union-Ivkoni Panayot Pondalov
Sofia, Bulgaria
Stats
10-12-2021 18:00 Montana Slivnishki geroi Mladost
Montana, Bulgaria
Stats
10-12-2021 18:30 Hebur (Pazardjik) Pirin Vasil Levski
Pazardjik, Bulgaria
Stats
10-12-2021 18:30 Chavdar
Etropole, Bulgaria
Stats
11-12-2021 16:00 CSKA Beroe 2016 Vasil Simov
Sofia, Bulgaria
Stats
11-12-2021 18:00 Dobrudzha 07 Dobrotitsa
Dobrich, Bulgaria
Stats
11-12-2021 18:00 Dunav Dea sport (Burgas) Dunav
Russe, Bulgaria
Stats
11-12-2021 18:00 Rakovski-1964 Neftohimik 2010 Dan Kolov
Sevlievo, Bulgaria
Stats
11 Round
17-12-2021 18:00 Pirin Marek Union-Ivkoni Septemvri
Razlog, Bulgaria
Stats
17-12-2021 18:00 Slavia Panayot Pondalov
Sofia, Bulgaria
Stats
17-12-2021 18:00 CSKA Dobrudzha 07 Vasil Simov
Sofia, Bulgaria
Stats
17-12-2021 18:30 Neftohimik 2010
Stats
18-12-2021 18:00 Slivnishki geroi Chavdar
Etropole, Bulgaria
Stats
18-12-2021 18:00 Rakovski-1964 Dea sport (Burgas) Dan Kolov
Sevlievo, Bulgaria
Stats
18-12-2021 18:00 Dunav Beroe 2016 Dunav
Russe, Bulgaria
Stats
19-12-2021 18:30 Montana Hebur (Pazardjik) Mladost
Montana, Bulgaria
Stats
2 Round
отл. Slavia Slivnishki geroi Panayot Pondalov
Sofia, Bulgaria
Stats
5 Round
отм. Slivnishki geroi
Stats

Класиране

|
Team G W L Sets Set Ratio Points Point Ratio P
1 Pirin 9 9 0 27:5 5.4000 770:633 1.2164 26
2 Hebur (Pazardjik) 8 8 0 24:0 606:424 1.4292 24
3 Neftohimik 2010 9 8 1 25:8 3.1250 780:682 1.1437 22
4 Montana 9 7 2 22:6 3.6667 683:543 1.2578 21
5 Dea sport (Burgas) 9 7 2 21:10 2.1000 727:599 1.2137 20
6 9 6 3 23:10 2.3000 752:658 1.1429 20
7 CSKA 8 6 2 20:8 2.5000 661:575 1.1496 18
8 Dunav 9 4 5 15:17 0.8824 728:704 1.0341 13
9 Dobrudzha 07 9 4 5 12:15 0.8000 572:615 0.9301 12
10 Marek Union-Ivkoni 9 4 5 16:20 0.8000 768:817 0.9400 11
11 Slavia 8 2 6 7:20 0.3500 523:623 0.8395 5
12 9 1 8 7:24 0.2917 562:732 0.7678 5
13 Slivnishki geroi 7 1 6 6:18 0.3333 492:563 0.8739 4
14 Beroe 2016 9 1 8 4:24 0.1667 547:677 0.8080 3
15 8 1 7 3:21 0.1429 428:584 0.7329 3
16 Rakovski-1964 9 0 9 1:27 0.0370 525:695 0.7554 0


palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини