Васил Симов

Град:София, България


Демакс лига жени | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2021
16:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Варна ДКС
12-11-2021
16:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:1 Славия
19-11-2021
16:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Перун
03-12-2021
16:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Берое
00-00-0000
Васил Симов
София, България
ЦСКА Марица
00-00-0000
Васил Симов
София, България
ЦСКА Локомотив 1929
00-00-0000
Васил Симов
София, България
ЦСКА Казанлък Волей
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-11-2021
18:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:1 Дунав
12-11-2021
18:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Раковски-1964
19-11-2021
18:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Сливнишки герой
24-11-2021
18:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА 1:3 Нефтохимик 2010
11-12-2021
16:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА Берое 2016
17-12-2021
18:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА Добруджа 07
Регион Витоша (кадети)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-11-2021
11:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА (кадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
20-11-2021
11:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА (кадети) 3:2 Славия (кадети)
00-00-0000
отл.
Васил Симов
София, България
ЦСКА (кадети) ВШВН (кадети)
22-01-2022
11:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА (кадети) Люлин (кадети)
26-02-2021
11:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА (кадети) Септември Про Синема (кадети)
05-03-2022
11:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА (кадети) Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
00-00-0000
отл.
Васил Симов
София, България
ЦСКА (прекадети) ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
20-11-2021
10:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (прекадети) 1:3 Славия (прекадети)
04-12-2021
10:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
22-01-2022
10:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (прекадети) Люлин (прекадети)
26-02-2022
10:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (прекадети) СУ (прекадети)
05-03-2022
10:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (прекадети) Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2021
10:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (прекадетки) 3:0 Звезди 94 (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2021
11:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-11-2021
11:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (девойки) 3:0 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
21-11-2021
11:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (девойки) 3:0 Ахил Волей (девойки)
28-11-2021
11:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-11-2021
11:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА (юноши) 3:1 Миньор (юноши)
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини