Септември

Град:Разлог, България


Супер Волей мъже | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2021
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Монтана
03-11-2021
17:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Нефтохимик 2010
12-11-2021
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Ботев Луковит
27-11-2021
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Славия
03-12-2021
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Раковски-1964
16-12-2021
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:2 Марек Юнион-Ивкони
15-02-2022
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Локомотив Пловдив
18-02-2022
18:30
Септември
Разлог, България
Пирин 3:2 ЦСКА
01-03-2022
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Сливнишки герой
11-03-2022
18:30
Септември
Разлог, България
Пирин 0:3 Хебър
15-03-2022
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Берое 2016
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-11-2021
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
09-02-2022
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:1 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
20-02-2022
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 2:3 Левски София (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-11-2021
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (девойки) 3:1 Марек (девойки)
12-12-2021
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (девойки) 1:3 Етрополе (девойки)
27-02-2022
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (девойки) 0:3 Велбъжд (девойки)
Купа на България | 1/8-финали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-01-2022
19:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Марек Юнион-Ивкони
Супер Волей мъже | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-03-2022
18:30
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Дея спорт Бургас
Държавно първенство (юноши) | Квалификационен турнир, група Ж
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-03-2022
10:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:0 Перун (юноши)
27-03-2022
11:30
Септември
Разлог, България
Нефтохимик 2010 (юноши) 3:0 Тетевен (юноши)
27-03-2022
16:30
Септември
Разлог, България
Перун (юноши) 1:3 Тетевен (юноши)
27-03-2022
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:0 Нефтохимик 2010 (юноши)
28-03-2022
10:00
Септември
Разлог, България
Нефтохимик 2010 (юноши) 3:0 Перун (юноши)
28-03-2022
11:30
Септември
Разлог, България
Тетевен (юноши) 0:3 Пирин (юноши)
Прекадетки | Квалификационен турнир, група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-04-2022
10:00
Септември
Разлог, България
Пирин (прекадетки) 3:0 Хан Аспарух (прекадетки)
02-04-2022
14:00
Септември
Разлог, България
Импулс (Долна Оряховица) (прекадетки) 0:3 ЦПВК (прекадетки)
02-04-2022
17:30
Септември
Разлог, България
Хан Аспарух (прекадетки) 0:3 ЦПВК (прекадетки)
02-04-2022
19:00
Септември
Разлог, България
Пирин (прекадетки) 3:0 Импулс (Долна Оряховица) (прекадетки)
03-04-2022
10:00
Септември
Разлог, България
Импулс (Долна Оряховица) (прекадетки) 0:3 Хан Аспарух (прекадетки)
03-04-2022
11:30
Септември
Разлог, България
ЦПВК (прекадетки) 3:0 Пирин (прекадетки)
Прекадетки | Допълнителен квалификационен турнир, Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-04-2022
15:00
Септември
Разлог, България
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 3:2 Славия 2017 (прекадетки)
16-04-2022
16:30
Септември
Разлог, България
Пирин (прекадетки) 3:0 ВК Кирково 15 (прекадетки)
17-04-2022
09:30
Септември
Разлог, България
Славия 2017 (прекадетки) 3:2 ВК Кирково 15 (прекадетки)
17-04-2022
11:00
Септември
Разлог, България
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 0:3 Пирин (прекадетки)
17-04-2022
15:30
Септември
Разлог, България
Пирин (прекадетки) 3:0 Славия 2017 (прекадетки)
17-04-2022
17:00
Септември
Разлог, България
ВК Кирково 15 (прекадетки) 1:3 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Квалификационен турнир, кадети, група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-05-2022
15:00
Септември
Разлог, България
Пирин (кадети) 3:1 Славия (кадети)
07-05-2022
16:30
Септември
Разлог, България
Хебър (кадети) 1:3 Люлин (кадети)
08-05-2022
09:30
Септември
Разлог, България
Славия (кадети) 3:0 Люлин (кадети)
08-05-2022
11:00
Септември
Разлог, България
Пирин (кадети) 3:0 Хебър (кадети)
08-05-2022
15:30
Септември
Разлог, България
Хебър (кадети) 3:1 Славия (кадети)
08-05-2022
17:00
Септември
Разлог, България
Люлин (кадети) 1:3 Пирин (кадети)
Прекадетки | Финален турнир, група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-05-2022
14:00
Септември
Разлог, България
Бдин-Вида (прекадетки) 0:3 Миньор (прекадетки)
12-05-2022
15:30
Септември
Разлог, България
Пирин (прекадетки) 3:0 ВК Любо Ганев (прекадетки)
12-05-2022
17:00
Септември
Разлог, България
ЦПВК (прекадетки) 3:2 Марица (прекадетки)
13-05-2022
10:00
Септември
Разлог, България
ЦПВК (прекадетки) 3:0 Миньор (прекадетки)
13-05-2022
14:30
Септември
Разлог, България
Бдин-Вида (прекадетки) 0:3 Пирин (прекадетки)
13-05-2022
16:00
Септември
Разлог, България
ВК Любо Ганев (прекадетки) 0:3 ЦПВК (прекадетки)
13-05-2022
17:30
Септември
Разлог, България
Миньор (прекадетки) 0:3 Марица (прекадетки)
14-05-2022
10:00
Септември
Разлог, България
Марица (прекадетки) 3:0 Пирин (прекадетки)
14-05-2022
14:30
Септември
Разлог, България
ЦПВК (прекадетки) 3:0 Бдин-Вида (прекадетки)
14-05-2022
16:00
Септември
Разлог, България
Марица (прекадетки) 3:2 ВК Любо Ганев (прекадетки)
14-05-2022
17:30
Септември
Разлог, България
Пирин (прекадетки) 3:1 Миньор (прекадетки)
15-05-2022
09:30
Септември
Разлог, България
ВК Любо Ганев (прекадетки) 3:0 Бдин-Вида (прекадетки)
15-05-2022
13:30
Септември
Разлог, България
Бдин-Вида (прекадетки) 1:3 Марица (прекадетки)
15-05-2022
15:00
Септември
Разлог, България
Миньор (прекадетки) 1:3 ВК Любо Ганев (прекадетки)
15-05-2022
16:30
Септември
Разлог, България
Пирин (прекадетки) 0:3 ЦПВК (прекадетки)
palms bet 7sport.net
Други новини