Добруджа с безапелационен успех над Дея, ще играе на финали за Купата

Снимка: Архив.
04-12-2019 19:52 | BGvolleyball.com

Тимът на Добруджа 07 (Добрич) се класира на финали за Купата на България, след като записа безапелационен успех над Дея Спорт (Бургас) в трети кръг на турнира. Добричлии надиграха категорично като гост съперника с 3:0 (25:17, 25:17, 25:15) в двубой, изигран в зала "Младост" и си осигуриха място в битката за трофея.

Воденият от Пламен Великов състав диктуваше положението на терена и през трите гейма и затвори безпроблемно срещата след 64 минути игра.

За най-полезен състезател (MVP) на срещата беше избран Пламен Шекерджиев.

Вече са ясни седем от осемте участници във финалния турнир. Утре (5 декември) ще се изиграе последният двубой от кръга - между Звездец (Горна Малина) и Дунав (Русе).