Георги Сеганов спечели българското дерби с Велизар Чернокожев


Георги Сеганов спечели българското дерби с Велизар Чернокожев
Снимка: Архив.
15-12-2019 18:46 | BGvolleyball.com

 

Националът Георги Сеганов и неговият Халкбанк (Анкара) се завърнаха на победния път в турската лига. Волейболистите на Танер Атък се наложиха като домакини над Токат Беледийе Плевне (Токат) с Велизар Чернокожев в състава с 3:0 (25:21, 25:19, 25:17) в среща от 11-и кръг, изиграна в зала "Башкент" в турската столица. 

 

Халкбанк заема седмото място в таблицата със 17 точки (5 победи, 6 поражения). Токат е на последното, 12-о място с 6 точки (2 успеха, 9 загуби). 

 

Сеганов бе титуляр, като записа 2 точки (1 блокада). Топреализатор бе Ефе Байрам с 16 точки (1 ас), с 14 точки се отчете Метин Той (2 аса). 13 точки добави Дмитрий Бахов (1 ас, 1 блокада). За водения от Илкер Алтан тим Велизар Чернокожев бе на терена в първия гейм и реализира 1 точка. Юлиус Фиркал приключи с 10 точки (1 ас)

 

 

 

Статистика - ТУК 

 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Георги Сеганов, Халкбанк (Анкара), Велизар Чернокожев, Токат Беледийе Плевне (Токат), Турция мъже
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини