Елица Василева топреализатор за Новара срещу слабак


Елица Василева топреализатор за Новара срещу слабак
15-12-2019 21:33 | BGvolleyball.com

 

Капитанът на националките Елица Василева и тимът на Игор Горгонзола (Новара) записаха седма победа в италианската Сериа А1. Европейските клубни шампионки се наложиха над Барточини Фортинфиси (Перуджа) с 3:1 (25:13, 20:25, 25:17, 25:19) в мач от 11-и кръг, изигран в "ПалаИгор" в Новара.

 

В предходните два кръга Новара записа поражения - срещу Монца и Киери. 

 

Новара заема четвъртото място в класирането с 20 точки (7 успеха, 4 поражения), Перуджа е на последното 14-о място със 7 точки (2 победи, 9 загуби)

 

Ели Василева изигра нов чудесен мач, като се разписа с 20 точки (2 блокади) и бе топреализатор. 16 точки реализира Мегън Къртни (2 блокади). Капитанът Кристина Кирикела приключи с 12 точки (1 ас, 3 блокади). За съперника  Росамариа Монтибеле и Джулия Мио Бертоло се разписаха с по 12 точки (3 блокади) (5 блокади)

 

Следващият двубой за Новара е на 22 декември (неделя) от 21:30 ч., срещу Епиу Поми (Казалмаджоре). Перуджа среща Сауджела (Монца) в 18:00 ч. б.в. 

 

 

Статистика - ТУК 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Елица Василева, Игор Горгонзола (Новара), Италия жени
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини