Виктор Йосифов с 4 блокади в драма за Монца


Виктор Йосифов с 4 блокади в драма за Монца
Виктор Йосифов с №12.
15-12-2019 23:46 | BGvolleyball.com

 

Капитанът на националите Виктор Йосифов и неговият Веро Волей (Монца) претърпяха драматично поражение в италаинската Суперлига. Състезателите на Фабио Соли отстъпиха като гости на Тоно Калипо Калабрия (Вибо Валентия) с 2:3 (21:25, 25:18, 16:25, 25:23, 11:15) в мач от 12-и кръг, изигран в "Пала Валентия". 

 

Монца е на девето място с 13 точки (3 успеха, 8 загуби), Вибо Валентия е 11-и с 9 точки и същия баланс. 

 

Виктор Йосифов бе резерва, след което се появи на тересна в последните три гейма и завърши със 7 точки (4 блокади). Толкова записа и Томас Берета (3 блокади). Най-резултатен бе Бартош Курек с 18 точки, по 17 точки реализираха Донован Дзаворонок (3 аса, 1 блокади) и Ясин Луати (1 ас)

 

В следващия кръг Йосифов и съотборниците му срещат Киоене (Падуа), на 22 декември (неделя). Волейболистите на Хуан Мануел Чикело играят срещу Лео Шус (Модена). 

 

 

Статистика - ТУК 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Виктор Йосифов, Веро Волей (Монца), Италия мъже
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини