Красимир Георгиев и Аркада на 1/8-финал на Купата на ЦЕВ


Красимир Георгиев и Аркада на 1/8-финал на Купата на ЦЕВ
17-12-2019 21:20 | BGvolleyball.com

 

Националът Красимир Георгиев и тимът на Аркада (Галац) се класираха на 1/8-финали на втория по сила евротурнир - Купата на ЦЕВ. Воденият от Серджу Станчу тим надигра финландския Саво Волей (Куопио) с 3:0 (25:20, 25:15, 25:18) в 1/16-финална среща от надпреварата. 

 

В първия двубой румънският гранд записа успех със същуия резултат. 

 

Краси Георгиев бе резерва в първата и третата част, но във втория гейм бе титуляр. За времето си на терена той записа 3 точки (1 блокада). Най-резултатен бе Нийлс Клапвайки с 12 точки (3 аса, 3 блокади). За скандинавския тим Миро Меетенен приключи с 9 точки (1 блокада)

 

Така на 1/8-финалите Аркада ще се изправи срещу победителя от двойката Галатасарай (Истанбул) - Дукла (Либерец). Датите за мачовете още не са ясни. 

 

 

Статистика - ТУК 

 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Красимир Георгиев, Аркада (Галац), Румъния мъже, Купа на ЦЕВ волейбол 2020 мъже
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини