Добриана Рабаджиева и Гуанджоу на полуфинали в Китай


Добриана Рабаджиева и Гуанджоу на полуфинали в Китай
18-12-2019 08:20 | BGvolleyball.com

 

Българската волейболистка Добриана Рабаджиева и нейният Гуанджоу се класираха на полуфинали в китайската лига. Момичетата на Ян Фанг отстъпиха на Ляонин с 1:3 (17:25, 25:17, 19:25, 14:25) в последен мач от плейофите. 

 

Гуанджоу заема второто място със 7 точки (3 победи, 1 загуба), съперникът е трети с 4 точки (1 успех, 3 поражения)

 

Доби Рабаджиева игра стабилно и записа 10 точки на сметката си (2 блокади, 76% позитивно посрещане, 69 % перфектно посрещане). Топреализатор бе Яо Ли със 17 точки (2 блокади). За Ляонин Дуан Фанг бе над всички с 20 точки (1 ас, 2 блокади), Наталия Мамадова приключи с 19 точки (1 блокада)

 

Полуфиналните двойки са: Тянжън - Пекин и Шанхай - Гуанджоу Евъргранд. Първият двубой ще се изиграе на 24 декември (вторник).  

 

 

 

---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Добриана Рабаджиева, Гуанджоу Евъргранд, Китай жени
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини