Славина Колева и Щиинца продължават напред в Европа


Славина Колева и Щиинца продължават напред в Европа
18-12-2019 22:31 | BGvolleyball.com

 

Българската волейболистка Славина Колева и нейният Щиинца (Бакъу) продължават напред към 1/8-финалите на третия по сила евротурнир - Купата на претендентите. Румънският гранд се наложи над португалския Кайрос (Понта Делгада) с 3:1 (27:25, 25:15, 15:25, 25:16) в двубой-реванш от надпреварата. 

 

Така в следващия етап Щиинца среща немския Дрезднер, който отстрани украинския ЛЛЦ Прометей (Камиенские) с две категорични победи. 

 

Славина Колева отново бе на ниво, като се разписа с 12 точки (2 аса, 1 блокада) и втора по резултатност. Топреализатор бе Дениса-Адриана Рогожинару с 18 точки (1 ас). За съперника Катя Елена Оливейра приключи с 18 точки (3 аса, 2 блокади), Габриела Мартинс Силва завърши с 14 точки (2 аса, 4 блокади)

 

 

Статистика - ТУК 

 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Славина Колева, Щиинца (Бакъу), Купа на претендентите волейбол 2020 жени
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини