Пламен Константинов и Локо продължават напред в Европа след златен гейм


Пламен Константинов и Локо продължават напред в Европа след златен гейм
18-12-2019 23:15 | BGvolleyball.com

 

Бившият национален селекционер Пламен Константинов и воденият от него Локомотив (Новосибирск) продължават напред във втория по сила европейски турнир - Купата на ЦЕВ. "Железничарите" отстъпиха на Шомон с национала Мартин Атанасов в състава с 0:3 (16:25, 19:25, 20:25) в мач-реванш от надпреварата. 

 

В първата среща помежду им френският гранд под ръководството на Силвано Пранди загуби от руския тим със същия резултат. Това доведе до изиграването на т.нар. "златен" гейм, спечелен от Локо с 15:12

 

За победителите Мартин Атанасов бе над всички с 19 точки (3 аса, 2 блокади). Мичъл Стаал и Жулиен Винкелмюлер се разписаха с по 11 точки (4 аса, 1 блокада). За състава, воден от Пламен Константинов, Павел Круглов и Алексей Родичев завършиха с по 10 точки

 

В следващия етап Локомотив среща победителя от двойката ИББ Полония (Лондон) - Драйсма Динамо (Апелдоорн). Двубоят между английския тим и холандския му съперник е утре (19 декември) от 17:00 ч. 

 

 

Статистика - ТУК 

 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Локомотив (Новосибирск), Пламен Константинов, Мартин Атанасов, Шомон, Силвано Пранди, Купа на ЦЕВ волейбол 2020 мъже
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини