Виктор Йосифов с 6 блокади, Монца надви Падуа


Виктор Йосифов с 6 блокади, Монца надви Падуа
21-12-2019 21:43 | BGvolleyball.com

 

Капитанът на националите Виктор Йосифов и неговият Веро Волей (Монца) постигнаха четвърта победа в италианската Сериа А1. Състезателите на Фабио Соли надвиха Киоене (Падуа) с 3:2 (25:20, 25:23, 19:25, 23:25, 18:16) в среща от 13-и кръг, в зала "ПалаЯмамай" в Бусто Арсицио. 

 

Монца е на осмо място с 15 точки (4 успеха, 8 загуби), Падуа е със същия актив, но с 5 победи и 7 загуби

 

Виктор Йосифов бе на чудесно ниво, като се разписа с 14 точки (1 ас, 6 блокади). Полската звезда Бартош Курек реализира 27 точки, а Донован Дзаворонок добави 19 точки (1 ас). За Киоене Фернандо Ернандес бе над всички с 32 точки (1 ас, 3 блокади), Юки Ишикава завърши с 14 точки (1 блокада)

 

В последния си двубой за годината Монца среща Алианц (Милано), на 26 декември (неделя). Съперникът се изправя срещу Лео Шус (Модена). 

 

 

Статистика - ТУК 

 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Виктор Йосифов, Веро Волей (Монца), Италия мъже
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини