Елица Василева донесе осма победа на Новара


Елица Василева донесе осма победа на Новара
21-12-2019 23:45 | BGvolleyball.com

 

Капитанът на националките Елица Василева и нейният Игор Горгонзола (Новара) записаха осми успех в италианската Сериа А1. Европейските клубни шампионки надиграха категорично четвъртия в таблицата Епиу Поми (Казалмаджоре) с 3:0 (25:22, 25:22, 25:19) в мач от 12-и кръг. 

 

Новара е на трето място в класирането с 23 точки (8 победи, 4 загуби), Поми е с 22 точки (7 успеха, 5 поражения)

 

Ели Василева изигра пореден мач на отлично ниво, като се отчете с 18 точки (1 блокада) и бе топреализатор. 12 точки добави Йована Бракочевич (2 блокади). За съперника Даниеле Кутино завърши с 12 точки. 

 

Следващият двубой за Новара е на 26 декември (неделя), срещу Дзанети (Бергамо). Поми среща Голдън Тюлип Волалто (Казерта). 

 

 

Статистика - ТУК 




---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Елица Василева, Игор Горгонзола (Новара), Италия жени
Коментари
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група А
Локомотив 1929 (прекадетки) 09:00 ВК Кирково 15 (прекадетки)
Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 10:30 Дунав (прекадетки)
Дунав (прекадетки) 15:00 Локомотив 1929 (прекадетки)
ВК Кирково 15 (прекадетки) 16:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Б
Марица (прекадетки) 10:00 Бдин-Вида (прекадетки)
Раковски (прекадетки) 15:00 Марица (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група В
Перун (прекадетки) 09:30 ВК Спартак 1996 (прекадетки)
Хебър (прекадетки) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
ВК Спартак 1996 (прекадетки) 12:30 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Г
Берое (прекадетки) 10:00 Етрополе (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Д
Казанлък (прекадетки) 10:00 Звезди 94 (прекадетки)
Велбъжд (прекадетки) 11:30 ЙЕБ Шумен 05 (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Kвалификационен турнир, група Е
ЦСКА (прекадетки) 11:00 Барутов Волей (прекадетки)
Други новини