Нася Димитрова ще играе за най-титулувания румънски отбор


Нася Димитрова ще играе за най-титулувания румънски отбор
Снимка: Архив.
19-06-2020 12:55 | BGvolleyball.com

 

Волейболистката на Марица (Пловдив) Нася Димитрова ще играе през новия сезон в най-титулувания румънски отбор Динамо (Букурещ). Нася игра като преотстъпена в турския елитен отбор ПТТ Спор (Анкара) през миналия сезон. 

 

Бившата волейболистка на Марица стана трикратна шампионка с отбора и три пъти триумфира в турнира Купа България.

 

 

Динамо (Букурещ) е най-успешният тим в Румъния с 22 титли в първенството и три пъти е печелил Шампионска лига. През миналия сезон гранда от Букурещ беше на второто място в класирането, преди първенството да бъде прекратено, заради пандемията от коронавирус. 

 

Нася ще бъде съотборничка в новия си отбор с още две българки – Кристина Гунчева, която също е бивша състезателка на Марица и Мария Каракашева.

 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
Допълнителен турнир от ДП за кадетки, група А
Хебър (кадетки) 3:2 Раковски (кадетки)
Славия (кадетки) 3:2 Казанлък Волей (кадетки)
Национална волейболна лига Суперлига | Втора осмица
Тетевен Волей 17:00 Арда
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Люлин 18:00 Софийски университет
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група А
Миньор (прекадети) 1:3 ЦСКА (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Б
Етрополе (прекадети) 3:1 Ботев Луковит (прекадети)
Омуртаг (прекадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Ботев Луковит (прекадети) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Етрополе (прекадети) 18:30 Омуртаг (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група В
Левски София (прекадети) 11:00 Люлин (прекадети)
Левски София (прекадети) 17:00 Дунав (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Г
Пирин (прекадети) 16:00 Виктория Волей (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Д
Хебър (прекадети) 3:0 Хан Аспарух (прекадети)
Изгрев (прекадети) 0:3 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хан Аспарух (прекадети) 17:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хебър (прекадети) 18:30 Изгрев (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Е
Локомотив Червен бряг (прекадети) 0:3 Славия (прекадети)
Славия (прекадети) 3:0 Локомотив Пловдив (прекадети)
Локомотив Пловдив (прекадети) 17:00 Локомотив Червен бряг (прекадети)
Други новини