Българска волейболистка продължава в Италия


Българска волейболистка продължава в Италия
27-06-2020 17:29 | BGvolleyball.com

 

Българската волейболистка Симона Димитрова през новия сезон ще играе в елитния италиански клуб Голдън Тюлип Волалто 2.0 (Казерта).

През миналия сезон Симона Димитрова бе част от швейцарския Дюдинген, където игра заедно с Ралина Дошкова.

През миналия сезон Волалто 2.0 (Казерта) финишира на последно място в Серия А1, преди прекратяването на шампионата заради пандемията с коронавируса.

Друго ново попълнение на Казерта е сръбският диагонал Милица Кубура. 

 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Симона Димитрова, Голдън Тюлип Волалто 2.0 (Казерта), Италия жени
Коментари
Допълнителен турнир от ДП за кадетки, група А
Хебър (кадетки) 3:2 Раковски (кадетки)
Славия (кадетки) 3:2 Казанлък Волей (кадетки)
Национална волейболна лига Суперлига | Втора осмица
Тетевен Волей 17:00 Арда
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Люлин 18:00 Софийски университет
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група А
Миньор (прекадети) 1:3 ЦСКА (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Б
Етрополе (прекадети) 3:1 Ботев Луковит (прекадети)
Омуртаг (прекадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Ботев Луковит (прекадети) 17:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Етрополе (прекадети) 18:30 Омуртаг (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група В
Левски София (прекадети) 11:00 Люлин (прекадети)
Левски София (прекадети) 17:00 Дунав (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Г
Пирин (прекадети) 16:00 Виктория Волей (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Д
Хебър (прекадети) 3:0 Хан Аспарух (прекадети)
Изгрев (прекадети) 0:3 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хан Аспарух (прекадети) 17:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадети)
Хебър (прекадети) 18:30 Изгрев (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир, прекадети, група Е
Локомотив Червен бряг (прекадети) 0:3 Славия (прекадети)
Славия (прекадети) 3:0 Локомотив Пловдив (прекадети)
Локомотив Пловдив (прекадети) 17:00 Локомотив Червен бряг (прекадети)
Други новини