Физиотерапевт на младите национали спечели турнир по колоездене

Физиотерапевтът на младите национали U18 спечели състезание по колоездене в Самоков

16-08-2020 14:10 | BGvolleyball.com

Физиотерапевтът на националния отбор по волейбол на България за юноши под 18 години Боби Крумов спечели състезание по колоездене. То се състоя в парка в Самоков, където тимът е на подготовка преди европейското първенство 2020 в Италия (5-13 септември).

Младите волейболисти подкрепиха своя физиотерапевт и когато бе обявен за победител, избухнаха в бурна радост. Състезанието се проведе по специално подготвено трасе в така наречената дисциплина pump track.

Крумов се занимава от доста години с колоездене, като често участва и в спускане. Той замени на този пост дългогодишният физиотерапевт Искрен Искренов, който внезапно напусна този своят тази година на 53-годишна възраст.

Воденият от Мартин Стоев тим ще остане още една седмица на лагер в Самоков, а след това се мести в столичната зала "Христо Ботев".