Националът Тодор Скримов стана баща за втори път


Националът Тодор Скримов стана баща за втори път
18-09-2021 12:35 | BGvolleyball.com

Волейболният ни национал Тодор Скримов вече е горд татко на втора дъщеричка. Съпругата на посрещача Силвия Зубева сподели в социалните мрежи щастливата новина за появата на Теа.

 

Волейболистът и обявената за най-красива учителка в България (след като беше публикувана нейна снимка от първия учебен ден през 2014 г.) са семейство от 7 юли 2017-та, а на 1 август същата година станаха за първи път родители, след като на бял свят се появи Ася.

  

Екипът на BGvolleyball.com честити радостното събитие на семейството на Тодор Скримов, като желае много здраве и щастие на цялата фамилия.

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини