Ботев започна ударно в предсезонните контроли, надигра Славия с 4:0

Снимка: Архив.

25-09-2021 15:00 | BGvolleyball.com

Тимът на Ботев (Луковит) започна ударно предсезонните контроли. Волейболистите на Пламен Тодоров надиграха категорично като гости Славия с 4:0 гейма.

В проверката взеха участие всички играчи на луковитския тим. В четвъртата част старши треньорът даде шанс за изява и на състезатели от юношеските формации.

Ботев ще изиграе следващите си контроли през идната седмица - на 1 и 2 октомври, с Раковски (Севлиево). Срещите ще бъдат на разменено гостуване - първият двубой ще е в Севлиево, вторият - в Етрополе, където луковитци ще играят домакинските си мачове през новия сезон.

Предстои да бъдат определени дати за още проверки от предсезонната подготовка преди новата кампания в Суперлигата.