ЦСКА и Казанлък си размениха по една победа в контроли


ЦСКА и Казанлък си размениха по една победа в контроли

Волейболистките та ЦСКА записаха победа и загуба срещу Казанлък в контролни срещи преди навия сезон

13-10-2021 13:00 | BGvolleyball.com

 

Волейболистките от женските отбори на ЦСКА и Казанлък си размениха по една победа в контролни срещи, които се играха в столичната зала „Васил Симов“.

 

В първия мач „червените“ надиграха „розите“ с 3:2 гейма. Във втората среща гостенките взеха реванш и се наложиха с 3:1 гейма.

 

Приятелските двубои противопоставиха два от най-добрите тима в женското първенство по волейбол на България „Демакс лига“ за изминалия сезон, съответно вторият (Казанлък) и третият (ЦСКА).

 

 

За армейките, водени от Юлия Иванова, това бяха първи проверки от подготовката за новия сезон. Казалънчанки, водени от новия си треньор Атанас Петров, пък се поздравиха с първи успех, след като преди това в негово отсъствие отстъпиха два пъти на Варна ДКС като домакини.

 

ЦСКА продължава контролите с нови мачове срещу столичните Славия и Локомотив. Тимът на Казанлък пък ще приеме Берое (Стара Загора) и ще гостува на шампиона Марица (Пловдив) преди старта на първенството.

 

Шампионатът при жените стартира в последния уикенд на месец октомври.

 

Съперниците в първи кръг на Демакс лига вижте тук.

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: ЦСКА, Казанлък, Национална волейболна лига 2022 жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини