Мира Паскова и Мерт Сигорта с втори успех в Турция


Мира Паскова и Мерт Сигорта с втори успех в Турция

Снимка: Архив. 

16-10-2021 20:31 | BGvolleyball.com

 

Националката Мирослава Паскова и тимът на Мерт Груп Сигорта записаха втора победа в турската лига. Воденият от Нахит Джантюрк отбор надделя над Болу Беледийе с 3:2 (25:17, 22:25, 25:18, 17:25, 15:13) в мач от трети кръг на първенството. 

 

Мерт Сигорта е осми в таблицата с 5 точки (2 успеха, 1 загуба), Болу е 11-и с 2 точки (3 поражения)

 

Мирослава Паскова бе на много добро ниво, като се разписа с 15 точки (1 блокада). Най-голям актив реализира Гайла Гонзалес - 32 точки (6 аса!, 5 блокади). За съперника Анета Хавличкова завърши с 26 точки (1 ас, 3 блокади), Наз Канбур приключи с 12 точки (2 аса)

 

В следващия кръг Паскова и съотборничките й срещат Айдън Бююкшехир Беледийе, на 19 октомври (вторник). Болу среща Нилюфер Беледийе. 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини