Никол Миланова и Скандичи с първа победа в Италия


Никол Миланова и Скандичи с първа победа в Италия
17-10-2021 08:00 | BGvolleyball.com

 

Българската волейболистка Никол Миланова и тимът на Савино дел Бене (Скандичи) записаха първа победа в италианската Серия А1. Воденият от Масимо Барболини състав се наложи като домакин над Волей Бергамо 1991 с 3:1 (25:15, 26:24, 20:25, 25:15) в мач от втори кръг на първенството, изигран в "Паладзето дело Спорт" в Скандичи. 

 

Скандичи е осми с 3 точки (1 победа, 1 загуба), Бергамо е 14-и с 0 точки (2 поражения)

 

 

Миланова игра силно и се разписа с 5 точки (1 ас, 3 точки). Най-голям актив реализираха Елена Пиетрини и Екатерина Антропова - по 14 точки (2 блокади) (3 блокади). С 12 точки се отчете Луиза Липман (1 ас, 2 блокади). За съперника Калия Лание бе над всички с 19 точки (1 ас, 1 блокада), Ана Паула Борго завърши с 14 точки (2 блокади)

 

В следващия кръг Скандичи излиза срещу Сан Бернардо (Кунео), на 20 октомври (сряда). Бергамо се изправя срещу Веро Волей (Монца). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини