Христина Вучкова и Имоко удариха новак


Христина Вучкова и Имоко удариха новак
17-10-2021 21:20 | BGvolleyball.com

 

Националката Христина Вучкова и тимът на Просеко Док Имоко Волей (Конеляно) записаха втора поредна победа в италианската Серия А1. Волейболистките на Даниеле Сантарели надиграха като гости Акуа и Сапоне Рома Волей Клуб (Рим) с 3:0 (25:21, 25:15, 26:24) в мач от втори кръг на първенството, изигран в зала "Паладзо дело Спорт" в Рим. 

 

Имоко е лидер в таблицата с 6 точки (2 победи), отборът от италианската столица е осми с 3 точки (1 победа, 1 загуба)

 

Хриси Вучкова изигра пореден силен мач, като се разписа с 11 точки (2 аса, 1 блокада, 67% в атака) и бе втора по резултатност. Над всички бе Паола Егону с 18 точки (2 аса, 1 блокада). За съперника Лена Щигрот бе единствената с двуцифрен актив - 11 точки

 

Следващият двубой за Имоко е на 21 октомври (четвъртък), срещу Игор Горгонзола (Новара). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Христина Вучкова, Имоко Волей (Конеляно), Италия жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини