Ева Янева и Льо Кане с 3 от 3 във Франция


Ева Янева и Льо Кане с 3 от 3 във Франция
17-10-2021 22:20 | BGvolleyball.com

 

Българската волейболистка Ева Янева и тимът на Волеро (Льо Кане) се поздравиха с трета поредна победа във френското първенство. Воденият от Лоренцо Мичели отбор се наложи като домакин над Пей Д′Екс (Венелес) с 3:1 (23:25, 25:17, 25:19, 25:19) в мач от трети кръг. 

 

Льо Кане е втори в класирането с 9 точки (3 успеха), съперникът е девети с 3 точки (1 победа, 2 загуби)

 

Ева Янева отново бе на високо ниво, като се разписа с 16 точки (2 аса, 2 блокади). Най-резултатна бе Мая Алексич с 19 точки (4 блокади) и бе отличена за MVP. За Пей Д′Екс Амели Рота се отчете с 16 точки (2 блокади), 15 добави Ясмин Абдеррахим (1 ас, 1 блокади)

 

В следващия кръг Волеро излиза срещу Мюлуз, на 23 октомври (събота). 

 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Ева Янева, Волеро Льо Кане, Франция жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини