Волейболистите на Шахтьор пристигнаха в Пазарджик за гостуването в Шампионска лига


Волейболистите на Шахтьор пристигнаха в Пазарджик за гостуването в Шампионска лига
19-10-2021 10:34 | BGvolleyball.com

 

Волейболистите от Шахтьор (Солигорск, Беларус) пристигнаха късно снощи в Пазарджик за гостуването на българския първенец Хебър, в първа среща между двата тима от втори квалификационен кръг на Шампионската лига.

 

Беларусите те не успяха да летят заедно, като пътуваха на групи. Първата се приземи в късния следобед. Втората пристигна през ноща. 

 

 

Двубоят е на 20 октомври (сряда) от 19:00 часа в зала „Васил Левски“.  Срещата ще бъде излъчена пряко по МAX Sport 2.

 

От ВК Хебър обявиха, че все още очакват решение от Министерството на здравеопазването за допускане на публика - вакснирани фенове или такива с открицателен тест.

 

 

В първи квалификационен кръг беларусите нямаха особено силен съперник, като надиграха представителите на  Англия -  Полония (Лондон) с 3:2 и 3:1 гейма.

 

Поради проблеми на Шахтьор с придвижването заради пандемията, и двата мача се играха на неутрален терен и бяха в Белхатов (Полша).

 

 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Хебър, Шахтьор Солигорск, Шампионска лига волейбол 2022 мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини