Емилия Димитрова с 30 точки и четвърти успех в Турция


Емилия Димитрова с 30 точки и четвърти успех в Турция
19-10-2021 21:25 | BGvolleyball.com

 

Националката Емилия Димитрова и тимът на ПТТ Спор (Анкара) записаха четвърта поредна победа в турското първенство. Воденият от Мехмет Бедестенлиоолу отбор надделя като гост над Кузейбору с 3:2 (25:23, 25:20, 21:25, 18:25, 15:12) в мач от четвърти кръг, изигран в Аксарай. 

 

ПТТ е на втората позиция с 11 точки (4 победи), Кузейбору е на 11-а позиция с 3 точки (4 загуби)

 

Емилия Димитрова бе над всички за пореден път, като се разписа с 30 точки (1 ас). 20 точки реализира Бахар Акбай (2 аса, 9 блокади!). За съперника Ани Мичъм завърши с 14 точки (1 ас, 3 блокади), 13 точки добави Олеся Рихлюк (4 блокади)

 

В следващия кръг ПТТ среща Йешилюрт, на 23 октомври (събота). Кузейбору излиза срещу Айдън Беледийе. 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Емилия Димитрова, ПТТ Спор (Анкара), Турция жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини