Мирослава Паскова с нов силен мач за Мерт Сигорта в Турция


Мирослава Паскова с нов силен мач за Мерт Сигорта в Турция

Снимка: Архив. 

19-10-2021 22:10 | BGvolleyball.com

 

Националката Мирослава Паскова и тимът на Мерт Груп Сигорта се поздравиха с пореден успех в турската Лига. Воденият от Нахит Джантюрк отбор надделя трудно над Айдън Бююкшехир Беледийе с 3:2 (24:26, 17:25, 26:24, 27:25, 15:9) в среща от четвърти кръг, изиграна в зала "Мимар Синан". 

 

Мерт Сигорта е седми със 7 точки (3 победи, 1 загуба), Айдън е на 13-о място с 1 точка (4 поражения)

 

Мирослава Паскова изигра нов силен мач, като се отчете с 23 точки (1 блокада) и бе втора по резултатност. Най-голям актив записа Гайла Гонзалес с 25 точки (2 блокади). За съперника Грета Шакмари бе над всички с 29 точки (2 аса, 3 блокади), Езги Бекташ добави 16 точки (2 блокади). 

 

Следващият двубой за Мерт Сигорта е на 23 октомври (събота), Айдън среща Кузейбору. 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини