ЦСКА надигра Дея спорт в контрола


ЦСКА надигра Дея спорт в контрола
20-10-2021 09:32 | BGvolleyball.com

 

Волейболистите от мъжкия отбор на ЦСКА надиграха новака в елита Дея спорт (Бургас) с 3:2 гейма, в контролна среща, която се игра в столичната зала „Васил Симов“. Така „червените“ реализираха нов успех в подготовката си преди старта на Супер Волей.

 

Преди дни армейците спечелиха мемориалния турнир „Борис Гюдеров“ в Перник, след като на финала се наложиха над Левски София с 3:2 гейма.

 

Тимът на ЦСКА започва с гостуване на Доруджа 07 (Дорич) в първи кръг на първенството. Двубоят е на 22 октомври от 18:30 и ще бъде телевизионен.

 

В същия час Дея приема другият новак в елита Раковски 1964 (Севлиево) в зала „Младост“ вв Бургас.

 

Програма на срещите от Супер Волей при мъжете вижте тук.

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини