Дни преди старта: Добруджа с ново попълнение


Дни преди старта: Добруджа с ново попълнение
20-10-2021 15:30 | BGvolleyball.com

 

Тимът на Добруджа 07 (Добрич) привлече ново попълнение дни преди старта на първенството при мъжете - Супер Волей. Фланелката на "зелените" ще носи 24-годишният Георги Михалев, който играе на поста диагонал.

 

Михалев ще направи дебюта си за добричлии срещу ЦСКА, съобщи за радио „Добруджа“ президентът на клуба Тодорин Ненчев.

 

Георги Михалев (вдясно) след спечелването на бронзовите медали в унгарската Екстралига 

 

Волейболистът прекара миналия сезон в Унгария, като спечели бронзовите медали с МАФЦ-БМЕ (Будапеща), заедно с Яни Георгиев и Денимир Димитров.

 

Кариерата му започва в Левски. Играл е още за Тетевен Волей, Монтана и Дея спорт (Бургас). 
 

Двубоят Добруджа – ЦСКА е в петък (22 октомври) от 18.30 в зала „Добротица“ и ще бъде предаван пряко в ефира на Диема спорт 2.

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Коментари
palms bet 7sport.net
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Берое 2 17:00 Арда
Държавно първенство (юноши) | Група В
Виктория Волей (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Хебър (юноши) 14:00 Марица (Белово) (юноши)
Родопа (юноши) 14:00 Локомотив Пловдив (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Люлин 14:00 Левски София (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 14:00 Пирин (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
СУ (юноши) 14:00 Етрополе (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Велбъжд (юноши) 10:30 Самоков 2009 (юноши)
Медиус Волей (юноши) 12:00 Благоевград (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Осъм (Ловеч) (юноши) 14:00 Изгрев (юноши)
Монтана (юноши) 14:00 Тетевен (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Перун (юноши) 14:00 Хан Аспарух (юноши)
Дунав (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ВА Стойчев-Казийски (девойки) 10:30 ЦСКА (девойки)
Локомотив София (девойки) 11:00 Ахил Волей (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Левски София (девойки) 11:00 Славия 2017 (девойки)
ЦПВК (девойки) 11:30 Хектор (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Б-1
Етрополе (девойки) 14:00 Марек (девойки)
Велбъжд (девойки) 14:00 Пирин (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-2
Хебър (девойки) 14:00 Яворов (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-3
Дея спорт (девойки) 14:00 Загорец (Нова Загора) (девойки)
Тунджа (девойки) 14:00 Сливен (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Марица (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Други новини