Тодор Скримов и Енисей удариха Факел и записаха втори успех


Тодор Скримов и Енисей удариха Факел и записаха втори успех
20-10-2021 22:50 | BGvolleyball.com

 

Националът Тодор Скримов и тимът на Енисей (Красноярск) записаха втора победа в руската Суперлига, след като се наложиха над Факел (Новий Уренгой) с 3:1 (31:33, 25:21, 25:21, 25:21) в отложен мач от втори кръг на първенството. 

 

Енисей е осми в таблицата с 5 точки (2 победи, 1 загуба), Факел е 12-и с 0 точки (2 успеха) и един мач по-малко. 

 

Тодор Скримов бе на много добро ниво, като се разписа с 15 точки (1 ас) и бе втори по резултатност. Най-голям актив записа Виталий Шевцов с 22 точки (2 аса, 1 блокада), Ян Ерещенко добави 14 точки (2 аса, 1 блокада). За съперника Владислав Бабкевич бе над всички с 32 точки (1 ас, 1 блокада), Омар Курбанов завърши с 12 точки (3 аса, 1 блокада)

 

В следващия кръг Енисей среща Локомотив (Новосибирск), на 23 октомври (събота). Факел излиза срещу Урал (Уфа). 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Тодор Скримов, Енисей (Красноярск), Русия мъже
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини