Христина Вучкова и Имоко спечелиха гейм на 8 и стартираха отлично в ШЛ


Христина Вучкова и Имоко спечелиха гейм на 8 и стартираха отлично в ШЛ
24-11-2021 23:25 | BGvolleyball.com

 

Националката Христина Вучкова и тимът на Просеко Док Имоко Волей (Конеляно) стартираха ударно груповата фаза на най-престижния европейски турнир - Шампионската лига. "Пантерите" надиграха категорично сръбския ЖОК Уб с 3:0 (25:8, 27:25, 25:16) в мач от група Е на надпреварата, изигран в "Палаверде" във Вилорба (Тревизо). 

 

Имоко спечели първите си три точки в групата, а следващата среща за волейболистките на Даниеле Сантарели е на 9 декември (четвъртък), срещу унгарския Фатум (Ниредхаза) и Ралица Василева. 

 

Христина Вучкова отново бе на чудесно ниво, като се разписа с 10 точки (1 ас, 3 блокади). Толкова реализираха и Божана Бутиган (2 аса, 4 блокади), и Ловет Оморуи (1 ас, 1 блокада). Най-резултатна бе Джорджа Фрозини с 16 точки (2 блокади). За съперника Сара Павлович се отчете с 8 точки (1 ас), колкото записа и Любица Кечман. 

 

 

Статистика - ТУК 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Христина Вучкова, Имоко Волей (Конеляно), Шампионска лига волейбол 2022 жени
Коментари
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Левски София 17:30 Раковски-1964
Марек Юнион-Ивкони 17:30 Ботев Луковит
Берое 2016 18:00 Добруджа 07
Пирин 18:00 Славия
Нефтохимик 2010 18:00 Дунав
Сливнишки герой 18:00 Хебър
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Септември Про Синема 14:30 Град
Етрополе 17:00 Софийски университет
Тетевен Волей 18:00 Миньор
Звездец 18:00 ВА ′Стойчев-Казийски′
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Берое 2
Родопа 16:00 Черноморец Бяла - 2008
Черно море 17:00 Арда
Демакс лига жени | Редовен сезон
Берое 15:00 Марица
Перун 17:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 ЦСКА
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 10:00 Люлин (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
ВШВН (кадети) 16:00 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Славия (прекадети) 12:00 Люлин (прекадети)
Локомотив София (прекадети) 14:00 Левски София (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 Академик (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Левски София (прекадетки) 10:00 Левски Волей (прекадетки)
Други новини